Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

zakład

Polecane posty

kolega z pracy założył się z koleżanką, że jak uda mu się zrobić swoją pracę do końca tygodnia, to ona pozwoli mu wycałować swoje stopy Komedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie że kibicuję, po prostu niecodziennie zdarzają się takie rzeczy jak dzisiaj. Byłem tego świadkiem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
A Ty na pewno masz 25 lat bo przezywasz jak mrowka okres;-) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma, to jakiś onanista
Albo go kopią po jajach laski, albo po dupie w robocie macają albo każą lizać nogi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
nijak bym nie zareagowal, wielkie mi halo, ludzie pie...la sie po katach zonaci, mezatki,dzieciaci z kim i jak popadnie a Ty sensacji w pierdolach szukasz mistrzu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tu nie chodzi o seks, tylko o taki właśnie pieprzyk. On lubi jej stopy, mówił nieraz, że bardzo mu się jej podobają i stąd ten zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
no i nie widzisz tu podtekstu seksualnego??? to ja nie wiem gdzies Ty sie uchowal:-/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja nie mówię, że nie widzę. Pewnie że widzę, nawet taki lekko poniżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
teraz to widzisz bo Ci podpowiedzialem ;-) A to co pisalem kazalo Ci sie bardziej zastanowic i dodac cos od Siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
niektorzy lubia ponizenie nazywamy to czesto ulegloscia tez tak czasem lubie, a kocham dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, między nimi jest spora różnica wieku ( on 23 lata, ona 28). Może stąd go tak to kręci, że starsza laska będzie nad nim dominować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
moze tak,albo podbudowuje go po prostu ze starsza sie nim zainteresowala i zrobi dla niej wszystko nie dopuszczajac mysli ze jest wykorzystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niej to jest czysta zabawa nim, a on się na to napala. Ale fakt: stopy ma ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony wiesz: takie zabawy w miejscu pracy i to przy osobach trzecich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z krakowa
wazne ze sobie podyma byle nic do niej nie czul. Wtedy ona bedzie myslala ze sie mlodym zabawila a on bedzie mial kolejna na koncie:-) Pewnie piszesz o sobie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o sobie jako o tej osobie trzeciej. Ale seksu to raczej z tego nie będzie, bo to dla niej nie byłaby żadna atrakcja. A tak poniżyć gościa przy kimś to owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z .....
dobra dobra bierz ja i sie nie czai, a jak nic ma z tego nie byc to olej suke nie daj soba pomiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladnik z...
to widze zes kulturalny i szarmancki, niestety takim ulozonym chlopcom laski rzadko daja:-( ogarnij sie kilka razy olej ja, nie zwroc uwagi a zobaczysz ze sama ukleknie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×