Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie łam sie przełam sie

nie mam gdzie poznać faceta

Polecane posty

Gość nie łam sie przełam sie

Mówią, że najczęściej w pracy lub na studiach :) Ale ja pracuję jako niania, gdy chodzę z dzieckiem na spacer, żaden facet na mnie nie zwraca uwagi :D (jak już wracam sama z pracy widzę tę subtelną różnicę ;)) A na moim wydziale same baby zostały... Na imprezie się chłopaka nie szuka... Poszłam na kurs tańca, same baby :D Jeden chłopak. Znajomych mam mało, bo dopiero co się sprowadziłam do nowego miasta. Internet - pachnie desperacją. Chciałabym poznac kogoś wartościowego, bo w sumie byle kogo to nie sztuka. Cóż poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodziło się do knajpy
Poszukać sobie żon, Poszukać bo znajdować To w knajpie nie wypada:P A serio to czemu nie na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam sie przełam sie
hehe Na imprezie spotkałam samych lecących na wygląd no i wiadomo na co jeszcze, ale ja nie jestem zainteresowana takimi znajomościami. Być może są wyjątki, nie będę się spierać, bo pewnie są szczęśliwe pary. które się poznały w ten sposób. W każdym razie nie poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe Na imprezie spotkałam samych lecących na wygląd no i wiadomo na co jeszcze" A myślisz że po imprezie lecimy na coś innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk gotujący
witaj Może się, poznamy i spotkamy, Jestem39letnim, optymistą, choć życie dało mi, w, kości, nie, tracę wiary w ludzi, Ciesze się każdym kolejnym, dniem. Jestem, romantyk, bez nałogów, lubię kino i, dobra, książkę uwielbiam, gotować, znak, wodnik, wzrost 1,76, cenie, szczerość, tel513873488odp, grałem,we filmie, oglądaj jutro, kiedy Będzie lepiej, kiedy chcesz to się spotkamy ok odp. sms pa.jako statysta kiedy się poznamy ok sms odpisz ok odpisz sms gdzie i której, spotkanie pasuje ODP,Jak Słońce co dzień ogrzewa Ziemię, Tak chciałbym zawsze móc dbać o Ciebie... W Twych oczach widzieć szczęścia promienie, W uśmiechu Twoim wiosny westchnienie... Ty jesteś moim Skarbem Największym, I moich westchnień obiektem wiecznym! Kocham Cię Bardzo, Kocham szalenie I wiem, że nigdy tego nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz:P Wystarczyło dać topic i już sami się zgłaszają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edimaxiiii
nie szukaj:) los czasem tak na zlosc lubi:) ja nie szukalam malo tego twierdzilam ze nigdy sie nie zakocham a tu prosze, zakochana po uszy, slub za rok, dziecko w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam sie przełam sie
Nie uogólniam, wierze że są wyjątki. Ale jak ten wyjątek znaleźć... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł
NAPEWNO NIE NA BABSKIM FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedak z Polski
na kafe heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam sie przełam sie
szukam tu rozmowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennen
uważam że przyszły takie czasy,że na necie można poznać naprawdę super facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowłosa Venus
mam ten sam problem. pracuję z facetami ale zajętymi, więc odpada. ale zgadzam się, że na siłę nic się nie zrobi, natomiast z facetami poznanymi na imprezie zwykle nic nie wychodzi- miałam dwóch i każdy z tych związków rozpadł się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba skoczę
u mnie to samo, tyle że pracuję z samymi zajętymi facetami, na uczelni może i trochę tych chłopów się znajdzie, ale oczywiście zajętych, gdzie nie pójdę tam zajęci albo ci co szukają rozrywki na jeden raz, tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba skoczę
a co do neta, poznałam gościa, za którego życie bym oddała, tyle że lata lecą a drugiego spotkania ani widu, ani słychu, żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
zastanów się jakiego chesz faceta, co taki facet robiłby w wolnym czasie i idź tam gdy Ty tez masz wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziw sie ze nikt Cie nie zagaduje jak idziesz z dzieckiem. Zazwyczaj to oznacza zajeta panne, wiec to by bylo wrecz zle podbijac do takiej ;) siedzac w domu nie znajdziesz nikogo, wiec wychodz z domu, rozwijaj pasje, a kto wie moze spotkasz kogos podczas ich rozwijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro
i w tym momencie pojawiam sie ja chętnie poznam miłą dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam sie przełam sie
heheh no domyślam się, ze tak o mnie myślą gdy idę z podopieczną swoją, dlatego o tym wspomniałam :)) Może macie racje z tym internetem, ale co polecacie? O sympatii dużo złego słyszałam niestety :) Kurcze wiem, że nie ma nic na siłę, ale teraz wiosna idzie aż chce się poznać kogoś fajnego, na wspólne spacery, rozmowy do białego rana pod gołym niebem :D Później przyjdzie lato, wakacje... Nie chcę już być sama (chociaż niedługo sama jestem, ale to inna historia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak w klubie ja tez nie mam gdzie kogos poznac ostatnio na imprezie bylam na sylwku nie mam czasu chodzic , praca szkola przeprowadzka tak samo jak ty nowe masto nowa praca teraz wrócilam na silke wiec juz w ogole na nic czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide na 14 godzin do pracy wracam o 22 , czwartek piątek wolne ale musze jechac do domu sprawy zalatwic w piątek na zakupy w sobote na 14 i w niedziele na 15 do pracy zaje,biste zycie prowadze puste takie caly czas sama jestem , sama na zakupy na siłownie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuj na sympatii i nie przejmuj sie zlymi opiniami. Jak w zyciu mozesz tam trafic na kogos normalnego i wrecz przeciwnie. Datego tez sie najpierw troche poznaje osobe zanim zdecydujesz sie na umowienie na randke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam zamiaru w necie szukac kogos bo wątpie w poznanie kogos wartosciowego i szkoda mi na to czasu przy moim trybie zycia wole byc juz sama jak paluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
tu jest tylu facetów którzy nigdy nie mieli dziewczyny albo którzy obiecali mamie że do 2012 będą mieli że na pewno znajdziesz.nie zapomnij policzyć swojego bmi. powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łam sie przełam sie
miszekkkk oj to strasznie dużo pracujesz, ja mam odrobinę więcej czasu i wtedy właśnie przychodzi pustka... Praca 9 godz. od pn. do pt., do tego studia, obrona, no i właśnie jeszcze czas na sprawy bieżące, mieszkanie, gotowanie, itd. Fajnie by było mieć kogoś u swego boku, z kim można byłoby dzielić radości i smutki dnia codziennego... Może dodam na sympatyczne konto fotki :)) Zastanowie się, dziekuję za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam wolny dzien to ide na silke na zakupy robie sobie pranie sprzątanie a moją jedyną rozrywką są zakupy i siłownia , znajomych to tez juz nie mam , nielicząc tylko dwoch osob z ktorymi mieszkam , przez telefon kontaktuje sie juz praktycznie tylko z rodziną bo jeszcze tylko im zalezy na mnie :( wszyscy mnie olali i taka jest prawda ja sie nie lubie ludziom narzucac i umiem sobie sama radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie troche literatury
ja mojego chlopaka poznalam 2 lata temu na czacie :) Ale co do internetu - jak i w realu - pamietaj ze napotkasz wiele ropuch zanim znajdziesz swojego ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@miszekkkk Gdyby Ci samotnosc doskwierala, to bys nie grymasila. Z Twojego podejscia jednak widac, ze Ci az tak bardzo nie zalezy i dobrze jest jak jest ;) Autorko wierz mi, ze takie same pragnienia ma i 2 plec ;) na symaptii pisz o sobie i swoich pragnieniach sama prawde, fotki bez retuszu i specjalnego przygotowania. Ludzie tam zakadajacy konta czesto koloryzuja swoj opis, nie pisza prawdy o swoich pragnieniach, a co najgorsze wrzucaja specjalnie przygotowane fotki. Niestety potem wylewaja zale, ze sie umawialy i wybranek nie przyszedl na spotkanie i sie dziwia czemu, psiaczac na sympatie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie desperatem nie jestem narzekam ale sama tez mam taki charakter samotnika, czlowieka chlodnego i malo przystępnego oniesmielam ludzi - fakt juz nie raz to slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×