Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingaaa233

Jaką szkołę wybrać ?

Polecane posty

Jaką szkołę wybrać, liceum czy technikum ? I dlaczego ? W przyszłości chciałabym pójść na studia farmaceutyczne... i wiem, że najlepsze byłoby liceum o profilu biol-chem. Ale z tego co słyszałam jest tam dosyć ciężko i nie jestem pewna czy sobie poradzę z rozszerzoną chemią. Problem w tym, że nic mnie nie interesuje, i nie mogę wybrać technikum, bo nie chcę stracić 4 lat na to żeby z przymusu do niego chodzić, i robić to, czego nie lubię. Wgl jaki zawód uważacie za opłacalny, ciekawy ? Co myślicie o farmacji ? Jest to jakiś przyszłościowy zawód, czy nie warto iść w tym kierunku ? Czytałam na różnych forach internetowych że są to czasochłonne i trudne studia, a właściwie stracony czas, bo albo nie można potem znaleźć pracy albo coraz mniej się zarabia. Na innym znów ktoś napisał, że warto iść na farmacje i poświęcić, pomęczyć się te 5 lat, bo praca ciekawa i raczej zapewniona. No i farmaceuta zarabia średnio 3-3,5 tysiąca, a gdy ma się swoją aptekę dochody średnio wynoszą nawet 8,5 tysiąca miesięcznie. Ale mi nie chodzi o zarobki, tylko o to czy wgl warto iść na farmację.. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ja moze Cie nic nie interesować? Tak zupełnie nic? To współczuje. Farmacja jest ciekawa i bardzo opłacalna ale trudna i jeśli nie radzisz sobie z chemia to odpusc. Technikum jest lepsze niż liceum o ile wybierzesz poniej studia a nie skonczysz edukację na technikum. I masz zawód. Po liceum jesteś nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żak
CENTRUM NAUKI I BIZNESU „ŻAK SZKOŁY ZA DARMO! MÓWIĄ O NAS, ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI!! Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i stań się bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zarezerwuj Swoje miejsce w Największej Ogólnopolskiej Sieci Szkół Policealnych w Polsce SPRAWDŹ NAS NA WWW.ZAK.EDU.PL/LODZ NIE MASZ JUŻ WĄTPLIWOŚCI? ZATEM ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ DZIŚ http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Szkoleniowe Wiedza
Nie wiesz jaką szkołę wybrać ? Centrum Szkoleniowe Wiedza stawiamy na ROZWÓJ!! U Nas Nauka jest Za Darmo Centrum Szkoleniowe WIEDZA to nowoczesne szkoły dla dorosłych W ofercie kształcenia znajdują się: 1. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych 2. Technikum uzupełniające dla Dorosłych: -Technik usług fryzjerskich, -Technik technologii żywności, -Technik poligraf, -Technik mechanik, -Technik elektronik, -Technik handlowiec, 3. Szkoła Policealna : -Technik administracji, -Technik usług kosmetycznych, -Technik ochrony fizycznej osób i mienia, -Technik informatyk, -Technik bezpieczeństwa i higieny pracy, -Asystent osoby niepełnosprawnej, -Opiekun w domu pomocy społecznej, -Opiekunka środowiskowa, -Technik rachunkowości, -Florysta, -Technik weterynarii. Szkoła kształci osoby dorosłe za darmo. Wysoka zdawalność egzaminów: matura, egzamin zawodowy. Jesteśmy placówką niepubliczną posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, to znaczy, że posiadamy status prawny na równi ze szkołami publicznymi a dobór wykwalifikowanej kadry pedagogicznej w naszej szkole jest zgodny ze wszelkimi przepisami ministerialnymi. Kadra nauczycielska stanowi zresztą jeden z najważniejszych elementów umożliwiających dobrą współpracę i przygotowanie młodzieży do dalszej drogi życiowej. Gwarantujemy nowatorski sposób prowadzenia procesu nauczania, dobrą atmosferę i przyjazne relacje między uczniami i nauczycielami. Wiedza najlepszym wyborem szkoły bezpłatnej lokalizacja Warszawa! Zapisz się a otrzymasz prezent (polar lub pendrive) ! Trwa rekrutacja ! Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.cswiedza.pl Zapraszamy do Sekretariatu: adres:ul. Conrada 6 01-922 Warszawa Budynek Gimnazjum nr 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannia123
Liceum to podstawa. Tam uczą Cię podstaw, a studia kształtują w danym konkretnym kierunku. Ja chodziłam do liceum Szkoła Europejska (jestem z Łodzi) i byłam bardzo zadowolona. Bardzo duży nacisk kładli na języki obce, zajęcia były dwujęzyczne, więc jak na start w przyszłość, to super sprawa. Zwłaszcza że na studiach już nie przykładają się do języków obcych, a wiemy że obecnie to niezbędne minimum w KAŻDYM zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×