Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anatela

Przyciąganie myślami? Telepatia?

Polecane posty

Gość anatela

Gdy mój chłopak o mnie myśli...Czuję jakby on był blisko mnie myślami... i chociaż gdy jest daleko czuję jego jakby 'obecność'. Przy tym też czuję jak mnie pieką policzka i uszy, jakby miały mi się spalić dosłownie i w ogóle czuję wielkie ciepełko w sobie:D To tak nagle przychodzi i trwa przez kilka godzin. Jak już nie myśli o mnie to już tego nie czuję i nie czuję już tej bliskości:( Pytałam go i on też ma podobnie! Raz nie mogłam spać i się budziłam co godzinę o 02.02, 03.03 itd. i następnego dnia mi mówił że nie mógł zasnąć bo myślał o mnie. Codziennie po kilka razy widzę np. 17.17 nawet czasem do tej samej sekundy jak piszę z nim na gg :D Albo jak ma napisać to przed napisaniem już będę to wiedzieć...zawsze się sprawdza! Czy może ktoś też ma? Myślicie że coś w tym jest, i że istnieje coś takiego jak telepatia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, coś w tym jest! teraz pięką mnie policzki - to mysli on Ale jak uszy to ktos ciebie obgaduje, tez mnie piekły przed chwila I od 4-6 miesiecy tak mam. Jak nie dłuzej! wiem, że jak pieką mnie ale tak żarliwie policzki to mysli on :classic_cool: o mnie;) jak uszy mnie pieką, niemie uczucie, to obgadują mnie TE zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie działa :( Raz z jednym dziewczęciem chciałem się telepatycznie skontaktować, napinałem się, napinałem i musiałem za potrzebą iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2555
coś w tym jest , swego czasu byłam w zażyłości z pewnym facetem , czasami miałam przeczucie , że on myśli , bo piekło mnie zawsze lewe ucho , czasem czułam , ze dostane sms i faktycznie tak bylo , albo myslałam o nim i zaraz pojawiał się na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłe to :)
Wydaje mi się, że jak się trafi na taką pasującą połówkę, to ta nić porozumienia jest mocniejsza, poza tym człowiek się podświadomie nastawia na wyłapywanie pewnych sygnałów - zauważa rzeczy związane z tą drugą osobą, intensywnie o niej myśli, w jakiś sposób prowokując różne zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak.....
tez tak mam z mezem....i czesto mowi ze mysle zaglosno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlyWithTheSky
Zakochałam się w pewnym chłopaku.Oboje jesteśmy zarejestrowani na facebooku.Bardzo często było tak,że tuż po moim zalogowaniu na fb,on też zaraz był dostepny.Albo ja schodzilam z fb,a on właśnie wchodził.Lub ja wchodzilam,on schodził.Gdzieś czytałam o tym i nazywa to się synchronizacją telepatyczną. Próbowalam myślami przyciągnąć go na fb.Mówiłam by wszedł.Tak też się działo.Mówiłam by zszedł-on schodził. Dziwne było to,że jest ta telepatia,mimo że rozmawialiśmy tylko kilka razy.I to krótko.Nie wiedziałam o nim wiele.Niewiem czy on odwzajemnia moje uczucie. Potrafiłam niekiedy przeczuwać,co zaraz powie,albo jaki gest wykona. Któregoś dnia zdenerwowałam się i powiedzialam:Chciałabym,aby....(tu wymienilam jego imię) usunął facebooka.Zaraz szybko zmieniłam zdanie i nie chcialam by usunął.Ale jak to się mówi:nie da się cofnąć wypowiedzianych słów.. Za kilka dni wchodzę na fb i okazuje się,że usunął konto. Potem za jakiś czas, powiedziałam sama do siebie,by znów założył fb. Wykonał rozkaz. Następnie powiedzialam: No co może masz znów usunąć konto? Ku mojemu zdumieniu znów usunął. Teraz już ma fb. Zastanawia mnie to, czy on żywi do mnie jakieś uczucie.Jesli nie,to czemu udaje mi się nim tak manipulowac?Wiele razy wydawało mi się,że mnie zwyczajnie olewa nawet,że mnie wogóle nie lubi,to dlaczego ta telepatia działa???? Jak myślicie?Czy on może coś do mnie czuć czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja.Mój chłopak wyszedł na imprezę i zostałam sama w domu. Poczułam się bardzo senna więc zasnęłam na kanapie w salonie. Podczas snu śniłam, że śpiewam, a raczej fałszuję i gdy mój chłopak to usłyszał powiedział "lepiej idź już spać". Wtedy się obudziłam. Wstałam więc i poszłam do sypialni myśląc, że mój chłopak już wrócił do domu, ponieważ była już 4 rano. Nie było go więc pomyślałam, że strasznie długo baluje i bardzo chciałam żeby już wrócił do domu. I wtedy w tym samym momencie usłyszałam kroki i dźwięk przekręcanego klucza w drzwiach. Wrócił w tym momencie do domu. Zastanawiam się czy to był zbieg okoliczności czy telepatia, bo było to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że wtedy myślał o Tobie i dlatego się obudziłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie cuda z ex facetem.kiedys to potrafil mnie budzic w nocy .a godz pasowala bo albo nie spi po nocach albo musi wczesnie wstawac do pracy.to nie ogranicza sie do tego.jest palace ucho czasami twarz.lub obejmuje to reszte ciala .kawal drania z niego bo w ten sposob zneca sie nad moja osoba.a ja wiem ze ma takie zdolnosci.zreszta ja tez.okreslil sie ze mu na mnie nie zalezalo nigdy a nadal robi takie hocki klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie cuda z ex facetem.kiedys to potrafil mnie budzic w nocy .a godz pasowala bo albo nie spi po nocach albo musi wczesnie wstawac do pracy.to nie ogranicza sie do tego.jest palace ucho czasami twarz.lub obejmuje to reszte ciala .kawal drania z niego bo w ten sposob zneca sie nad moja osoba.a ja wiem ze ma takie zdolnosci.zreszta ja tez.okreslil sie ze mu na mnie nie zalezalo nigdy a nadal robi takie hocki klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie to, czy on żywi do mnie jakieś uczucie.Jesli nie,to czemu udaje mi się nim tak manipulowac?Wiele razy wydawało mi się,że mnie zwyczajnie olewa nawet,że mnie wogóle nie lubi,to dlaczego ta telepatia działa???? Jak myślicie?Czy on może coś do mnie czuć czy nie? x Dlatego głupku, że twoje myśli bierze za swoje. To nazywa się zachowanie pod wplywem impulsu. I nieważne czy ciebie zna czy nie-sprobuj z obca osoba, nawet taka ktora mieszka na koncu swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×