Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mamusia1

mamy pomóżcie

Polecane posty

Gość mloda mamusia1

witam. mój 3 miesięczny synek od kilku dni budzi się z krzykiem zawsze o tej samej porze tj. o 21 albo 21.10. myślałam ze ma kolki znowu( bo od początku się z nimi meczymy ale jakieś 3 tygodnie przeszło mu zupełnie) ale wtedy nie nie uspokajał by się tak szybko. wystarczy ze wtedy podejdę do jego łóżeczka coś do niego powiem, dam mu rękę i on zasypia znowu. nawet nie muszę go wyjmować z łóżeczka. czy z waszymi dziećmi tez działo się coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia1
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam coś podobnego z córeczką, budziła sie o tej samej porze, normalnie sie bałam jak przychodziła ta godzina, do końca nie wiem co to było, bo jak samo przyszło tak samo poszło,ale zauwazyłam spójność, jak się w dzień przestraszyła czegoś, "wzdrygła się" to noc była taka, to są lęki noce, wieczorem staraj się dziecko wyciszyć, moja ma już ponad 2lata ale nadal czasami sie tak budzi, ale z tym budzeniem o tej samej porze to dla mnie też było coś dziwnego, ale szybko przeszło, a tej to jakoś było kolo godz.21 moze dziecko wtedy wpada w najcięższy sen i mu sie sos złego śni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×