Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra6262

praca na stanowisku sprzedawca w sklepie z komputerami

Polecane posty

Gość Sandra6262

Witam ,czy miał ktoś styczność z taką pracą? Szukam pracy i znalazłam ogłoszenie typu :Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych. Skończyłam zawodówkę sprzedawce teraz zaocznie się uczę w weekendy w liceum.I chcę starać się o tą posadę , jakie są wasze opinie na temat tej pracy , i jak wygląda to od strony zarobków ? Bardzo dziękuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarczykiewicz
Praca akwizytora sprzedajesz garnki samogotujące bezprzewodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież logiczne, że do
takiego sklepu nie każdy się nadaje. Sprzedaż bułek w spożywczaku, a komputerów w specjalistycznym sklepie, to przecież zupełnie inna bajka. Tu nawet wykształcenie się nie liczy. Jeśli znasz się na komputerach, potrafisz doradzić, odpowiedzieć na dziesiątki pytań zadanych przed dokonaniem zakupu komputera- to się nadajesz. Jednak, jeśli chcesz startować tam tylko dlatego, że masz wykształcenie handlowe, a na komputerach znasz się tylko tyle, by potrafić włączyć, posurfować w necie i wyłączyć, to daj sobie spokój i nie ośmieszaj się:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrnandez
I chcę starać się o tą posadę , jakie są wasze opinie na temat tej pracy , i jak wygląda to od strony zarobków ? praca dla każdego kto umie obsługiwać kasę, kalkulator i zna nazwy podzespołów komputerowych. za takie umiejętności płacą pewnie 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×