Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 halembaa

Akcesoria meblowe - gdzie?

Polecane posty

Go艣膰 rychhhs
Mam ma艂膮 stolarni臋, a w zwi膮zku z rozszerzeniem oferty zainteresowa艂em si臋 robieniem szafek na k贸艂kach. W te drugie zaopatruje si臋 u firmy Stawik, kt贸re oferuje produkty najwy偶szej jako艣ci, w najlepszych cenach. Polecam wszystkim innym, bo trzeba si臋 dzieli膰 zaufanymi 藕r贸d艂ami. www.stawik.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja akcesoria meblarskie i tym podobne rzeczy zawsze si臋 udaj臋 do https://www.artmeb.pl/ to jest odpowiednie miejsce. Du偶y wyb贸r, szeroki asortyment, dobra jako艣膰. O to mi chodzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 radooooosx

By艂y mi potrzebny jaki艣 czas temu k贸艂ka do mebli, ale wsz臋dzie w okolicy ceny by艂y 艣mieszne jak za taki drobiazg. Znalaz艂em firm臋 Stawik www.stawik.pl i zam贸wi艂em co potrzebowa艂em. Generalnie sporo akcesori贸w do mebli i bardzo konkurencyjne ceny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja lubi臋 chodzi膰 po starych targowiskach. Czasami trafiaj膮 si臋 naprawd臋 niez艂e pere艂ki 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kurra

ja kupowa艂am w sypialniaplus.pl - maja spory wyb贸r i materacy i akcesori贸w meblowych. Szczerze m贸wi膮c to bardzo fajnie wyposa偶ony jest ten sklep.聽 Idealnie zrobione zakupy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasia

Zerknijcie sobie na zona-designa.pl Je艣li o mnie chodzi to wi臋kszo艣膰 mebli w domu mam z tego sklepu. Sklep oferuje naprawd臋 ogromny asortyment mebli do mieszka艅. Wszystko w bardzo nowoczesnym stylu i w miar臋 tanio.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 golonk

Ja si臋 zaopatruj臋 w firmie Stawik stawik.pl i jest OK. R贸偶norodne akcesoria tak wi臋c wyb贸r bardzo du偶y. Mo偶na bez k艂opotu kupi膰 to, co jest niezb臋dne. Wysoka jako艣膰, prosty monta偶, du偶a wytrzyma艂o艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alutka

Jak dla mnie bardzo dobr膮 ofert臋 oferuj臋 akcesoria meblowe pomorskie i jest to firma聽聽EMA-Plast z聽聽Kowalewa聽聽Pomorskiego.聽 Firma oferuj臋 sprzeda偶 聽akcesori贸w meblowych, uszczelek do drzwi przesuwnych, uszczelek do mebli systemowych, profile meblowe i tym podobne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paulinka

http://ardi.com.pl/14.akcesoria-meblowe - tu i tylko tu :D Profesjonali艣ci w ka偶dym calu. Dostaniesz tu wszystko, co jest Ci potrzebne i dodatkowo na pewno wsparcie w doborze. Polecam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zenon

Je偶eli akcesoria meblowe to tylko w聽Stawik聽 Ostrowi Wielkopolskiej na聽聽Staroprzygodzkiej聽168. Firma oferuj臋 takie akcesoria jak聽zawiasy, stopki, rolki, k贸艂ka i tym podobne - wszystko w atrakcyjnej cenie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lili

R贸wnie偶 polecam skontaktowa膰 si臋 Stawik je藕eli kto艣 z was prowadzi firm臋, kt贸ra oferuj臋 produkcj臋 mebli. W tej firmie znajdziemy wiele potrzebnych聽聽element贸w do monta偶u.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

To gdzie si臋 zg艂osi膰 zale偶y od tego jakie akcesoria meblowe s膮 nam potrzebne. Je偶eli poszukujecie element贸w z艂膮cznych do mebli to polecam wam si臋 skontaktowa膰 z firm膮 www.mocujemy.pl Oni zajmuj膮 si臋 produkcj膮 i sprzeda偶膮 tego typu rzeczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marika

Je偶eli聽聽akcesoria meblowe to tylko od firmy STAWIK z Ostrowa Wielkopolskiego. Firma oferuj臋 takie akcesoria jak : zawiasy, rolki meblowe, stopki, k贸艂ka a nawet za艣lepki w dobrych cenach.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Oj powiem Wam, 偶e takie drobiazgi mog膮 mie膰 bardzo du偶e znaczenie oraz praktycznie calkowicie zmienia膰 charakter danego pomieszczenia. Sama ostatnio kupowa艂am sobie meble do salonu w sklepie Ikea, konkretnie rega艂y na ksi膮偶ki za szk艂em. Rega艂y 艣wietne, bardzo wygodne jednak nie podoba艂y mi si臋 w nich uchwyty Zupe艂nie nie pasowa艂y do charakteru pokoju ( biale i plastikowe)Postanowi艂am je wymieni膰 na inne, konkretnie wykonane z mosi膮dzu.聽

Zamawia艂am w tym sklepie:

https://skandynawskieuchwyty.pl

Wzor贸w maj膮 tam bardzo du偶o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bodyguard

Ostatnio szuka艂em informacji na temat co kupic naroznik czy meble wypoczynkowe i natrafilem na ciekawy artykul ktory rozwial moje watpliwosci聽http://www.xlblog.pl/stylowe-meble-wypoczynkowe-do-salonu/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eryka

Wszystkim producentom mebli polecam 聽zakup ko艂k贸w u www.kolkidrewniane.pl. Ko艂ki scalaj膮ce konstrukcj臋 musz膮 by膰 specjalnej jako艣ci, a lepszych nigdzie nie znajdziecie. Zamawiam i szczerze polecam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek

Ja korzysta艂em z oferty firmy producenta聽 STAWIK z Ostrowa Wielkopolskiego. Ja w聽聽firmie STAWIK聽 zakupi艂em k贸艂ka do mebli i stopki oraz rolki w bardzo dobrej cenie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mannko0

Spory wyb贸r r贸偶nego rodzaju akcesori贸w meblowych macie na najder.net . Zamawia艂em od nich jaki艣 czas temu, jak wzi膮艂em si臋 za napraw臋 szafek. Zar贸wno jako艣ciowo jak i cenowo - absolutny brak zastrze偶e艅.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fajne meble oraz akcesoria znajdziesz na tej stronie聽www.meblotap.pl. Jest w czym wybiera膰.聽 Pozdrawiam

Karolina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Polecam poszuka膰 sklep贸w oferuj膮cych akcesoria polskich producent贸w. W sieci mo偶na znale藕膰 znacznie wi臋kszy asortyment akcesori贸w meblowych ni偶 w takeij Ikei, w kt贸rej wyb贸r jest bardzo ograniczony.聽

Daje namiar na sklep ze sporym wyposazeniem:

https://uchwytymeblowe24.pl/zamki-meblowe

Mo偶na w nim znale藕膰 profesjonalne zamki meblowe, odbojniki czy uchwyty.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

M膮偶 jest stolarzem, cz臋sto je藕dzi do izdebnika, bo mieszkamy w Krakowie do merkury am. Czasem chyba kupowal tez przez strone internetowa, warto zajrzec. NNigdzie indziej na pewno nie kupuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze akcesoria i gad偶ety to s膮 te zrobione samemu 馃檪 Bardzo wdzi臋czna jest p艂yta MPB bo jest bardzo 艂atwa w obr贸bce i nie wymaga 偶adnej impregnacji itp. a ca艂o艣膰 po monta偶u si臋 nie obija, nie rysuje i generalnie d艂ugo wytrzymuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×