Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość halembaa

Akcesoria meblowe - gdzie?

Polecane posty

Jeśli chodzi o dodatki, dekoracje bądź meble to rekomenduje stronę handmade zitolo.com. Wyjątkowe rzeczy wykonane ręcznie przez kreatywnych artystów. Projekty nie są wykonywane masowo, co czyni Cię nabywcą niepowtarzalnego przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy kupowalam tutaj www.marex.biz.pl i wedlug mnie oplaca sie, akcesoria i dodatki bardzo wysokiej jakosci i do tego w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio sporo akcesoriow meblowych kupowalem tutaj www.marex.biz.pl naprawde duzy wybor i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym rozwiazaniem sa te akcesoria www.artmeb.pl ostatnio kupowalam wiele dodatkow do salonu i bardzo mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na meblewoskowane.pl kupisz wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.2mproducts.pl sklep dopiero się rozwija cały czas przybywa produktów, ale jeśli czegoś nie ma można napisać lub zadzwonić na pewno pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilka razy kupowalam juz w www.marex.biz.pl i szczerze musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona, bardzo dobra jakosc kazdego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz także spojrzeć na http://akcesmarket.pl/. Mają świetne ceny, wiele promocji i wyprzedaży. Ja zamawiałam tam 3 razy i nie miałam żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak na przykład uchwyty to polecam zajrzeć na stronę Kipp Polska. Mają je tam mocne i elegancko wyglądają. Można tam też kupić solidne zawiasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie poleciłbym Stydio Mebli kuchennych Styl-Dom-Mix przy Muszyńskiej. Maja ciekawą stronę z poradami i galerią zdjęć (sporo inspiracji). Polecam zwłaszcza jak ktos planuje w domu np. białe meble do kuchni albo kuchnie prowansalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszelkie akcesoria w potrzebie kupuje w www.regalka.pl naprawde bardzo duzy wybor takze kazdy moze znalezc cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan888
Witam, Szczerze pragnę zaprosić Państwa na stronę www.meblebabiak.pl - jest to sklep internetowy powiązany z Salonem Meblowym Babiak działającym na rynku od ponad 20 lat. Oferujemy meble twarde-systemowe oraz meble tapicerowane renomowanego producenta Meblosoft w NAJNIŻSZYCH CENACH W EUROPIE!! Dodatkowo zapewniamy darmowy transport przy zakupie powyżej 1000zł i do 150km od Zdzieszowic (miejsce położenia naszego salonu stacjonarnego - województwo Opolskie - 10 min drogi z Kędzierzyna-Koźla). W innych wypadkach meble wysyłamy na palecie za pomocą spedycji - koszt 99zł brutto na terenie całego kraju. Dodatkowo: Gwarancja jakości Pomoc w wyborze Atrakcyjne rabaty Zapraszamy do nas www.meblebabiak.pl 606 286 790 (infolinia całodobowa) 530 530 894 (infolinia całodobowa) 77 484 55 77 (10.00-17.00 poniedziałek piątek oraz 10.00-13.00 sobota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór różnego rodzaju akcesoriów meblowych można znaleźć u http://drewex-detal.pl/ ja chętnie korzystam z ich oferty, mają dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akcesoria meblowe kupuje zawsze tutaj www.regalka.pl i jestem bardzo zadowolona, bardzo duzy wybor i swietne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na penwo sporo ich znajdziesz w www.rudex.cze.pl/ wybor jest duzy i jakosc bardzo dobra, dodatkowo obsluga jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy moze ktos juz kupowal akcesoria meblowe od www.marex.biz.pl ? szukam wlasnie odpowiedniego sklepu do kupienia takiego asortymentu i potrzebuje wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurkoradamci
meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o metalowe dodatki i elementy meblowe, to ja wiele takich rzeczy znalazłem w https://sklep.hart-metale.pl/ , naprawdę dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o akcesoria meblowe to ja mam swoje ulubione miejsce www.marex.biz.pl zawsze Duzy wybor i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jakie akcesoria dokładanie chodzi,ja np materace czy artykuły do ogrodu zamawiam na www.Iklik.pl zawsze szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×