Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaprysna bestyjka

ładny biustonosz w kolorze kremowym poszukuję

Polecane posty

Gość kaprysna bestyjka

Poszukuję ostatnio w kolekcjach różnych firm fajnego delikatnego biustonosza w kolorze kremowym (może miec delikatne akcenty w innym kolorze). Szukam czegoś w stylu vintage może delikatnie, ale nie chcę żeby to były jakieś staromodne staniki. Coś z klasą, elegancka i lekkim powiewem retro, widzieliście coś takiego? Nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
Dokładnie podaj swoje dokładnie wymiary, wtedy będzie można dobrać coś ładnego no i dobrze uszytego pod Twój rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysna bestyjka
mierzyłam się jakiś czas temu, od tej pory mogłam przytyć ok 1-2 kilo ale mniej więcej w biuście 94, w pasie około 70 biodra ok 97. Zalezy mi żeby to nie był jakiś push up, ale tez nie sam 'materiał'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
jeśli szukasz czegoś stylowego to może coś takiego http://bit.ly/wkHBX8 :) Jest delikatny i elegancki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysna bestyjka
walinn spoko ten komplecik co podesłałaś, musiałabym sobie dokładnie wymierzyć rozmiarówkę jeszcze, ale własnie o coś takiego mi chodziło. A jaka jest rozmiarówka tego Nipplexu, bo w niektórych firmach miseczka B jest mega duża albo właśnie mała etc. U nich trzeba zwrócić uwagę albo brać troszke większy rozmiar czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinccova
Nipplex to nie jest dobra firma, nie zawracaj sobie nią głowy. Nie podałaś ile masz pod biustem, a bez tego nie da się określić rozmiaru, ale z reszty wymiarów pewnie ang. 32E/polskie 70F, a z tym możesz spokojnie przebierać w tym, co pokazała Best_bra. Ja jeszcze zaproponuję nowość u E. Michalak: http://www.ewa-michalak.pl/product-pol-259-CH-Biszkopty.html i takiego fajnego gładziaka z onlhyer: http://www.onlyher.pl/products/167/p/858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamiama
Może ten model z nowej kolekcji Atlantica Cię zainteresuje? na zdjęciu jest co prawda biel z różem, ale mają też ecru. Ja już sobie wybrałam ładny stanik z tej samej kolekcji. Normalnie nie zainteresowałabym się, ale ściągam kody rabatowe na telefon z aplikacji wyspa skarbów i teraz mają m.in. zniżki na bieliznę Atlantica. Powiem Ci, że bardzo fajnie się nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
tia... rozmiarówka "porażająca"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojmodnyciuszek
www.twojmodnyciuszek.pl zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×