Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsan

Ciąża po porodzie???

Polecane posty

Witam ,jestem 7 tygodni po porodzie nie karmię piersią miesiączka nadal się nie pojawiła...czy w takiej sytuacji jest duże ryzyko zajścia w ciąże??? dodam że wizytę kontrolną i do antykoncepcji wrócę za około 2 tygodnie...ale cóż do tej pory się nie zabezpieczaliśmy, nie chciałabym się obudzić z ręką w przysłowiowym nocniku...i być w ciąży nie teraz.. PS. proszę darować sobie uszczypliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shineonme
ja slyszalam , ze po porodzie jest bardzo latwo zajsc w ciaze ... dlatego najlepiej uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również słyszałam, ale w sumie żeby zajść w ciąże musi wrócić owulacja...a po owulacji miesiączka...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Duze. W kazdej chwili mozesz miec owulacje, dodatkowo pierwsze cykle po ciazy sa podobno bardzo plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
No wlasnie miesiaczka niekoniecznie. Jak bedziesz miec pecha, mozesz sobie na nia poczekac nastepne 9+ miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, mój facet był by najszczęśliwszy na świecie...a ja najbardziej załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
najpierw musi się pojawić owulacja a dopiero potem okres. więc równie dobrze możesz być już płodna mimo że nie było jeszcze okresu, więc jeśli nie było zabezpieczen to owszem ciąża jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghgds
Najielepiej zrob jutro rano test. To nie musi byc ciaza. Po porodzie sazwyczaj nie ma okresu tak szybko. Najpierw jest polog czyli dluzsze oczyszczenie macicy a po pewnym czsasie okres. Ja dostalam pierwwsza miesiaczke po 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, stara baba ze mnie, a takiej głupoty się dopuściłam... Teraz ogarnia mnie pusty śmiech, no nic najłatwiej będzie zrobić test wieczorem jadę na zakupy i zrobię teścik...nastepny za dwa tygodnie... a do tego czasu celibat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś miała taką sytuację?? i zaszła w ciąże chwilę po połogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghgds
Nie nakrecaj sie teraz tylko zrob test. Bedziesz miec pewnosc. A tak na marginesie to cie podziwiam ze tak krotko po porodzie jus wspolzyjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti:)---dziękuję, szczerze to tragedii by nie było, ale teraz jestem po porodzie 7 tygodni, w końcu zaczynam normalnie żyć...itp...a tu znowu ciąża..o nie. Siedzę i się śmieję sama do siebie. Ludzka głupota nie zna granic,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współżycie zaczełam już 2 tygodnie po porodzie, ale już tydzień po chciałam, ale za dużo było krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
owszem czytałam tu posty dziewczyn które zaszły bardzo szybko w kolejną ciąże. jedna chyba na którymś z topików się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywy u nas odpadają, jak mówi mój facet...to jak całowanie się przez szybę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
a czemu ty nie zadbałaś o inne zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o będzie wesoło, mam nadzieję że jednak się nakręcam bez podstawy..o synusia się staraliśmy 8 miesięcy. Więc może wcale nie tak łatwo o ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
kobieta po ciazy jest bardzo plodna. tak bylo u mojej mamy, mam 11 miesiecy starszego brata. i w sumie u mojego faceta jest ta sama sytuacja, ma podobnie mlodsza siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moik, po prostu czułam się bezpiecznie...najpierw połóg, nie ma miesiączki...a nie mieszkam w Polsce a tu mam wizytę u ginekologa umówioną dopiero na 20 marca...o wcześniejszej nawet nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
no żebys się nie zdziwiła. czasem jak nie chcesz to wychodzi na odwrót. jak można być tak nieprzewidującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
nie karmisz piersią więc twoje ciało wraca o wiele szybciej do normy i czasem jest tak że na koniec połogu pojawia się właśnie już nie krew połogowa a normalny okres. niepłodność po porodowa wiąże się z poziomem hormonów przy karmieniu piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moik---zdziwiona nie będę, przecież wiem co robię...będzie to będzie, a jak nie będzie to tym lepiej...po prostu chcę się dowiedzieć jakie mają w tej kwestii doświadczenie inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
skoro wiesz co robisz to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic zrobię dziś wieczorem teścik, paradoks, najpierw robiłam teściki z nadzieją na dwie kreseczki a teraz będę robić testy z nadzieją na jedną kreseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś jeszcze się wypowie o doświadczeniach o ciąży po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem :)
O pierwsza ciaze staralismy sie 3 lata. W nastepna ciaze zaszlam rowno 3 miesiace po porodzie - w tym czasie karmilam piersia i lykalam cerazette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho, to wesoło.:D Na razie mam uśmiech na twarzy. zobaczymy jak będzie jak nasiusiam na teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moik
koniecznie napisz jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×