Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calsberggg

smutne życie 20stki . . .

Polecane posty

Gość calsberggg

mam 20 lat i nigdy nie byłam szczęśliwa. moje zycie jest monotonne bo nie ma w nim ludzi. łatwo mówić, wyjdź do ludzi ale gdzie ? samej ? strasznie się duszę w sobie, jakaś trucizna we mnie jest, myślałam,że na studiach się to zmieni ale nienawidzę ludzi którzy tam chodzą. jestem sama i tylko sama... jak ubarwić życie ? idzie wiosna a tu zastanawiająco jest bo coraz więcej na powierzchnię paczek znajomych widać, smieją się, bawią zyciem, tryskają energią ? a ja ? ja jak nie 20stka a 60tka. POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkilu
Uszy do góry wszystko się jakoś ułoży i potoczy dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calsberggg
taaaaaa każdy pretekst jest dobry żeby pieprzyć puste frazesy typu ''będzie dobrze''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×