Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katia1978

Spadające legginsy

Polecane posty

Gość Katia1978

Witam, mam pytanie jak sobie radzicie z legginsami jak spadają z "tyłka"? Kupiłam sobie w Merylin ala lateksowe i co jakiś czas muszę je podciągać do góry. Może wprowadzenie drugiej dodatkowej gumki ułatwi problem? Nie tylko z tymi legginsami mam problem - zazwyczaj producenci wszywają na stałe gumkę przez co w pasie legginsy są luźne i to mnie strasznie denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Masz niekobiecą sylwetkę. Gdybyś miała zaokrąglone biodra, to te spodnie miałby się na czym zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiiiiieprawda
A ja mam kobiecą sylwetkę i mi też spadają. Myślę, ze to kwstia zużycia - guma się luzuje, to po prostu realia obecnego rynku - produkcja masowa, a stąd zmuszają nas, by kupować więcej i nowe i nowe. Lepsze markowo firmy robią lepsze ubrania, ale to jeszcze nie koniec historyjki. Nie wszystkie lepsze jakościowo rzeczy trafiają do Polski, często jest tak, że do Polski trafiaja ubrania z materiałów gorszej jakości. Spróbuj Calzedonii. Wydasz trochę pieniędzy, ale jakość powinna być dobra, a zakupy rób w Trójmieście albo Szczecinie - w miastah, w których są najlepsze ubrania, bo reszta idzie dalej w kraj. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kwestia dopasowania, a nie (nie)kobiecej sylwetki. Mam szerokie biodra i wcięcie, a mimo to nowe legginsy też mi się zsuwają. Rozwiązania są dwa - zmień gumkę - zrób zaszewkę wybór zależy od tego z której części ci spadają (czy tylko z pasa, czy generalnie są luźne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia1978
Spadają z pupy czyli w pasie są za luźne - nie jestem - przepraszam by nikogo nie urazić - tęga ale też nie chudziutka, ale tak to jest z produkcją masową na jedną kobietę pasują na drugą nie. Ja kupuje z Marylin rozmiar L lub M/L i niestety w pasie gumka jest luźna bo nawet jeżeli kobieta ma talię "osy" to tym bardziej gumka w pasie powinna być bardziej ściśnięta. Jedyne rozwiązanie sensowne to wszyć nową gumkę i żyć z tym problemem od producentów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej sie przebadajcie czy
Merylin ma dorbe leginsy to tego nie pojmuje czemu z gumkami u nich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoodniczkowaa
Ja bardzo lubię leginsy i rajstopy z Gatty. Nic podobnego się nie dzieje z nimi. Wszystko jest dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×