Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

missdood

13TC i krwawienia/ plamienia - doradźcie.

Polecane posty

Z góry przepraszam, jak powtarzam temat i smęcę, ale mam nadzieję, że ktoś mi coś sensowanego dorardzi. w 8TC zaczęłam krwawić, początkowo jasna czerwona krew, następnie brunatne plamienia, wszystko razem trwało 2 tygodnie. Miałam w tym czasie 2 usg i położna stwierdziła, że z płodem wszystko OK, nie ma się co przejmować. Obecnie jestem w 13 tc i w piatek cała historia zaczęła się na nowo. Najpierw jasne krwawienia, potem plamienia non stop od tygodnia. Do tego od czasu do czasu skurcze w dole brzucha. 22 marca mam wizytę kontrolną w szpitalu i stąd moja prośba. O co pytać? Jakich badań żądać? Mieszkam poza granicami Polski, lekarze tutaj to niedouczeni debile, wszystkiego trzeba się dopytywać, dowiadywać samemu. Mam grupę krwi ARh-, mój chłopak BRh+, zastanawiam się, czy to może mieć jakiś związek. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli pojawiają się
skurcze i jest krwawienie jedź do szpitala, tak mi mowila moja gin. brałaś coś w związku z tymi plamieniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa krwi nie ma nic do rzeczy chyba ze jest to Twoja kolejna ciąza i przy pierwszej miałaś niezgodność. Skoro jesteś w 13 tc to już powinni się Tobą normalnie zająć. Każde plamienie trzeba sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciaza, pierwsze dziecko ma grupe krwi 0Rh- (wiec nie podali mi immunoglobiny). Mieszkam w kraju, w ktorym ciaz sie nie ratuje, poronienia w 5 miesiacu to tu norma... Do szpitala na kontrole ide 22 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz do szpitala wczesniej,tam udziela pomocy ,nie czekaj na wizyte,normalnie Cie przyjma na na odzdzial patologi ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
współczuje - niema tam prywatnych porządnych lekarzy? już dawno powinnaś być na podtrzymaniu ciąży no i przede wszystkim powinni zdiagnozować krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma w ten sposob poronila niedawno w 16tc Mieszkamy w Anglii,ale nia zajeli sie profesjonalnie tylko niestety maluszka nie dalo rady uratowac.A wszystko zaczelo sie tez od niewielkiego lamienia i lekkich boli podbrzusza,jestes juz w 13tc powinnas jechac jednak do szpitala jak najszybciej.Na pewno Cie nie oleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@majoweczka09 Tu nie ma czegos takiego jak patologia ciązy, więc rada "jedź do szpitala" raczej nie ma zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zamierzasz
czekac az poronisz tak spokojnie ????zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
kurcze zawsze myślałam że polska jest do du** a jak widze to tu przynajmniej o ciąże dbają - leki na podtrzymanie dostaniesz od ręki, diagnostyke krwawień itd lekarze przynajmniej ci prywatni bez zarzutu autorko pakuj sie i wracaj na ciąże do polski jak chcesz urodzić dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×