Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekając na niego ...

dzisiejsi faceci są beznadziejni - albo buraki albo maminsynki

Polecane posty

Gość dfsgfsdgfsdg
masz wady nie mowie ze nie a przyznasz sie jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtfertgrtg
znajomy ciezki charakterek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dziękuję antyfanatyk i dfsgfsdgfsdg za miłe słowa, mam nadzieję że znajdę jakiegoś fajnego faceta :( dfsgfsdgfsdg wady? niepunktualność, bałaganiarstwo, nie lubię gotować, nie lubię rano wstawać takie tam pierdoły :( pytaj to będę odpowiadać co jeszcze u mnie jest na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Samotny Romantyk tak maminsynki nie uciekają tylko lecą do domu i rodzice tego chłopaka płacą za niego alimenty na jego własne dziecko, a ich wnuki :( romantyk co ty w ogóle wiesz o życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
no nie lubisz gotowac a to czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg głupie pytanie :( po prostu jedne rzeczy komuś bardziej podchodzą, a inne mniej, nie ma co tu filozofować nie można wszystkiego lubić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
a pod wzgledem urody jaka jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Samotny Romantyk nic swoją osobą nie wnosisz ciekawego do tego topiku :( , załóż sobie swój i tam siedź, widać że mimo 28 lat życie niczego cię nie nauczyło, sam jesteś maminsynkiem więc ich wszystkich idealizujesz, że dziewczyny z dzieckiem samej nie zostawią. no faktycznie istny ideał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Tico
Szukam Cię każdego dnia, w każdej chwili swojego życia, w każdym miejscu do którego zawiedzie mnie los. Nie wiem jak wyglądasz, nie wiem czym się zajmujesz i nie wiem o czym marzysz... A jednak tak bardzo mi Ciebie brakuje. Twojego szczerego uśmiechu, piękna Twoich oczu, zapachu Twoich włosów, dotyku Twoich delikatnych dłoni i rozkoszy pocałunków... Nigdy Cię nie widziałem, a czuję jakbym wiedział o Tobie wszystko, znał Twoje radości i smutki... Nie wiem kim jesteś, a tak bardzo za Tobą tęsknię. Mimo wielu chwil zwątpienia staram się nie tracić wiary w to, że kiedyś Cię spotkam i że nie będzie za późno. Ty jesteś moim synonimem szczęścia i mimo tego, że zasypiam i budzę się z obawą, czy dane nam będzie się kiedyś spotkać, to jednak nie tracę nadziei. Nadziei w to, że jest na tym świecie coś nie banalnego i że dane nam będzie to przeżyć... Gdzieś tam wysoko zostaliśmy sobie przypisani, a jednak nasze drogi nie mogą się skrzyżować. Obiecuję, że nie ustanę w poszukiwaniach i wierzę, w to że Ty także się nie poddasz. Jeśli jesteś gdzieś w pobliżu proszę daj mi jakiś znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
jakich łajz? :( nigdzie jak do tej pory nie użyłam tego słowa dfsgfsdgfsdg nie mnie to oceniać, ale inni (oczywiście nie licząc rodziny bo oni zawsze chwalą) mi mówili, ze jestem bardzo ładna, myślę, że nie kłamali :( bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
nie podlizuje sie :D jestem ofiara losu bo cale zycie mam pod gorke :classic_cool: ale kocham to bo mi nikt na nic nie daje :classic_cool: sam sobie potrafie radzic w zyciu przez to ze moi rodzice sie mna nie interesowali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny - skąd Ty te wszystkie rewelacje o Autorce wytrzasnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
skoro bardzo ladna to tym bardziej kogos powinna miec ;-) a nie myslisz tak ze ci porzadni sie ciebie boja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Samotny Romantyk jaki samiec alfa i jaki sponsor? :( jesteś jakimś idiota, nawet nie wiem o czym to piszesz, bo na pewno nie odpowiadasz rzeczowo na moje posty :( owszem wymieniłam swoje wady, ale przecież nie mogę im się poddawać, to że nie lubię gotować nie znaczy że tego nie robię, bo przypominam mieszkam sama i muszę coś jeść żeby nie zginąć śmiercią głodową :( i tak samo z innymi cechami, ale nie chce mi się tego tłumaczyć bo jesteś jakimś baranem żegnam cię, szkoda czasu na odpisywanie tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Lomu dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg wiesz, gusta są różne, nie ma co się sugerować, ja uważam się za przeciętną, ale wiele razy słyszałm na swój temat rózne bardzo miłe komplementy. mam nadzieję że kogoś sobie w końcu znajdę, ale takiego kto będzie dobrym człowiekiem, z kim będę mogła budować przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
wiesz jestes bardzo zaradna kobieta :classic_cool: ale samotnosc doskwiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Lomu nawet tego tematu co podałeś w linku nie widziałam, nie wiem po co ludzie się tak podszywają i kogo to bawi, ale widocznie inaczej nie potrafią jak tylko sobie coś wyobrazić i wg tego tworzyć swoje żałosne argumenty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg jak siedzę sama w tym mieszkaniu, to i samotność doskwiera :( to chyba jasne, że ludzie chcą się wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ja ci zycze jak najlepiej :classic_cool: pamietaj ze jestes naprawde super :classic_cool: sama tyle w zyciu osiagnelas - podziwiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz w sobie jakąś pasję odkryć Autorko - czas przyjemniej leci i o związkach się nie myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
ja to co chwile zaczynam od poczatku :classic_cool: i zyje marzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
wiazac tak ale nie z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg dzięki ale Ty też pisałes że łatwo nie miałeś, nie musisz mnie podziwiać skoro sam sobie nie gorzej poradziłeś, może jak kiedyś po raz kolejny zaczniesz od początku to trafisz w dziesiątkę i w końcu Ci się uda, też życzę Ci tego co najlepsze Lomu zapychacze czasu nie są złe, ale na dłuższą metę nie zdadzą egzaminu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
lepiej czasem zyc samemu niz z byle kim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg pewnie, dlatego ja wciąż żyję sama :(, mimo wszystko desperatką nie jestem i nie będę, mnie nie jest wszystko jedno z jakim facetem będę budować przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
no poradzilem sobie bo moglem byc nikim albo moglem do czegos dazyc :classic_cool: wiesz nie mam tak jak ty mieszkanka ale na wynajem mnie stac ale w polsce nie mam przyszlosci moze kiedys jak zarobie troche za granica to wowczas cos bede tu mogl dzialac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×