Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

UK spadlo na psy! totalnie!

Polecane posty

Gość jdhgftrtgdgnvh
A ty numerowaaa to taka specjalistka jestes od innych spoleczenstw i wiesz doskonale ze homo to tak wszedzie toleruja. Lol. Ale kazda glupota najlatwiej zawsze argumentowac, ze Polacy to tacy zacofani. I co ma niewolnictwo do malzenstw homoseksualnych ? Idiotyczne porownanie. Zycze ci zebys miala synka co przyprowadzi ci kiedys do domu malzonka z adoptowanym wnusiem. Bedziesz wtedy mogla sie wykazac swoja tolerancja i wyrozumialoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w Amsterdamie
w dużej firmie i może się zdziwicie, ale nawet tu w tym znanym z toleracji Amsterdamie gej czy lesbijka to nic takiego oczywistego. w firmie pracuje gdzieś z 200 osób (albo nawet więcej) i każdy wie, kto jest gejem czy lesbijka bo oni o tym plotkują na potegę. w moim zespole jest gej i większośc ludzi nie zna jego imienia, ale wiedzą, że jest gejem. w mniejszych miastach to w ogóle ludzie się podśmiewują z homoseksualistów. Ale jak widać propaganda tolerancyjnej Holandii ma się ciągle całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciu miciu mua mua
Prezes - od dawna wiadomo, ze masz nasrane we lbie, wiec twoje zdanie sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Polaków, co nie których też Holendrzy śmieją się jeszcze bardziej niż z lesbijek czy gejów. Polak plotkuje również na potęgę, zwłaszcza który każdemu zazdrości i sam gówno ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Oczywiscie w UK tez jest nietolarancja, jednak nie na taka skale jak w Polsce. Ludzie sie po prostu przyzwyczajaja. Mozesz mi zyczyc syna geja, bo w ogole by mi to nie przeszkadzalo, a jakby mi wnusia przyprowadzil to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villa villakula....
Wertyp ma racje. A wy co szczekacie caly czas Polaczek to Polaczek sramto zatkac mi k*''a geby. Polacy maja jak widac chociazby na tym forum calkowicie rozne poglady. Wiec przestac mi tu szargac moja ojczyzne ! Ludzie- zrozumcie, ze jak my sie sami nie bedziemy szanowac to i nas inni tym bardziej nie beda. Chyba ze ci co to pisza to nie Polacy a jakies anty k***a polskie malowane lisy. Ja mieszkam juz dlugo na zachodzie i jak mi ktos najezdza na Polske to krotka pilka i zamyka morde. Bo my mamy moze slaba gospodarke ale ok historie i czyste sumienie. Niemcy np na odwrot to niech oni sie wstydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie czepiacie
Villa villakula.... Drogi polski patrioto a moglbys/moglabys napisac teraz swoj post w jezyku polskim? Ja niestety nic zrozumiec nie moge z tego belkotu, przetykanego wulgaryzmami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy to durny narod
i w koncu szlag was trafi :D sami sie wybijecie debile miedzy soba. Najglupszy narod, Hitler wiedzial co robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrus Paan
Tu nie chodzi tak bardzo o malzenstwa homoseksualne...tu chodzi o rozbijanie rodziny, przesuwanie granic i wartosci tradycyjnych. Polityczna poprawnosc, czyli ateizm. Gnebienie chrzescijan - a najbardziej katolikow. W imie czego? Tolerancji. Ale tolerancji ateistycznej. Niby humanitarnej... A muzulmanow i innych religii sie boja - tak ale tylko na Zachodzie. Zeby nie bylo rozroby. Bo juz gdzie indziej - to ich tluka i dziesiatkuja. Cynizm. No i zachwycajcie sie co poniektorzy postepowoscia Angoli i innych. A my to niby zascianek. Hehe, dobre. Tacy humanitarni tolerancyjni dla roznych dewiantow. Teraz chca jeszcze eksperymentowac na biednych dzieciach. A w tym samym czasie NATO ile dzieci zabilo w Iraku, Syrii, Afganistanie. Pomyslcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem Polska to zascianek
i to okropny zascianek. Na czele z mafia watykanska :D ktora robi wam wode z mozgu a wy slepo za nia lecicie. Odroznijce barany wiare w Boga od mafi watykanskiej :D Glupie, zasciankowe lby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdtrtrgfhfhfhjfj
A ty jestes mafia lucyferska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×