Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

UK spadlo na psy! totalnie!

Polecane posty

W Wielkiej Brytanii już od 2005 roku homoseksualiści mogą zawierać cywilne związki partnerskie. Dzięki temu pary homoseksualne mają takie same prawa majątkowe, socjalne i adopcyjne jak pary heteroseksualne. Tymczasem rząd Davida Camerona wyszedł z inicjatywą dalszych zmian prawnych dotyczących formalnych związków gejów i lesbijek. Według ekspertów, jej celem jest możliwość zawarcia małżeństwa, także kościelnego - podaje serwis BBC News. czyli tak kosciol chca zmuszac by zboczency mogli tam sie zenic, a o ISLAMIE ani slowa!!! a finansuje ich w wiekszym stopniu! z zydami tak samo. im nic nie narzucaja. hindusom tez. niestety nic nie slychac o blokadzie, ktora mieli zalozyc na ciapatych... czyli dalej beda pasozutow sprowadzac. UK dodrukowuje funty. w koncu ludzie odwroca sie od tej waluty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
pozostaje ci tylko skoczyć( straty dla ludzkości nie bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA__YYY
Za kogo ty żałosny autorze się uważasz. Polaczki by chcieli wszędzie rządzić i swoje poglądy głosić. Tak się składa, że takim jak ty gówno do tego. Jak ci się nie podoba to s.... do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia sprawa
Zamiast sprawami gejów powinni wszystkim przywódcom religijnym uświadomić ważniejsze sprawy dla świata. Tylko poprzez przywódców religijnych da się trafić do ludzi prostych ( znaczy się prostych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to normalne. Oceniam człowieka po zachowaniu, a nie po tym z kim sypia. Nazwać kogoś zboczeńcem bo jest gejem to tak samo jak każdą matkę która jest niedojrzała przyrównać do Katarzyny W. To jakim jest się człowiekiem i jakimi kategoriami postrzega się świat wynosi się z domu. Dla mnie to jest normalne, że jeśli ktoś jest z kimś w związku to ma prawo do zawarcia ślubu. Każdy ma swoje poglądy. Tylko pozytywnie świadczy to o Anglii, że wszystkie pary mogą być traktowane równocześnie. Poza tym uważam, że dzieci powinni wychowywać osoby dojrzałe emocjonalnie i odpowiedzialne. Bo dziecko to nie zabawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo bartek
a niech sie geje żenią ale niech tych brudasów arabusów wywalą. i te brzydkie szeregowce wyburzą skoro są bogaci to powinni mieć porządną architekture a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolerujac gejow, tolerujesz ciapatych. takie ta sa partie. obie grupy nie uzyteczne. geje roznosza hiv, sorry ale tam odsetek gejow sasyfionych jest duzy. w dodatku budza obrzydzenie. lesby jeszcze ujda. ale sluby odpadaja. ja tylko bym chcial zeby ten lewak powiedzial muslimom macie dawac takie sluby w meczetach... ale nie kurwa sie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samjestesjuzniepowiem
01:29 [zgłoś do usunięcia] Prezes Wertyp tolerujac gejow, tolerujesz ciapatych. takie ta sa partie. obie grupy nie uzyteczne. geje roznosza hiv, sorry ale tam odsetek gejow sasyfionych jest duzy. w dodatku budza obrzydzenie. lesby jeszcze ujda. ale sluby odpadaja. ja tylko bym chcial zeby ten lewak powiedzial muslimom macie dawac takie sluby w meczetach... ale nie k**wa sie boi. Geje maja takie samo ryzyko zarazenie wirusem HIV jak ty albo ja. Mit ze tylko geje i narkomani roznosza hiv lub sa jak to ujales "zasyfieni" to mit lat 80tych, w jakiej ty erze czlowieku zyjesz? HALO BUDZIMY SIE ZE SNU ZIMOWEGO KTORY TRWAL 5 DEKAD!!! Proponuje przebadac sie na hiva jutro, a my od ciebie odpoczniemy na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Prezes Wertyp, na szczescie swiat idzie do przodu pomimo takich zacofancow jak ty. Mozesz sie oburzac ile chcesz na babskim forum, ale to niczego i tak nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a teraz pytanko. Jak beda wychowane dzieci malzenstwa homo?Jak one beda widziec swiat,kiedy ma dwie mamusie albo dwoch tatusiow? Nie mam nic do malzestw, ale adopcja dzieci to dla mnie przgiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa rozaa
mino, ze nie lubie ogolnie ciebie wertyp to akurat w tej kwesti sie z toba zgadzam w 100%, nie mam osobiscie nic do gejow niech sobie tam zyja, ale zmuszanie kosciola zeby udzielal im slubow to juz przegiecie na maksa!!! tak samo jak z adopcja dzieci, sa pewne granice tolerancji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahh
Wertyp ty tu nie masz nic do gadania i tak bo to chodzi o Kościół anglikanski a nie ponury zacofany katolicki. Na szczęście niektórzy idą naprzod a katole ciągle w ciemnogrodzie. Już nie mówię o pomyśle gejów biorących kościelny ale o wielu sprawach w których katole są po prostu za murzynami :D Kościół jako instytucja ma kontrolę nad glupsza częścią społeczeństwa, wątpię żeby jakikolwiek gej przy zdrowych zmysłach chciałby brać slub w kościele który jak na razie potępia jego związek i to się na razie nie zmieni Takie stare paprochy jak ty muszą najpierw wymrzec. Na szczęście chyba się nie rozmnozyles więc to i lepiej. Sprawa załatwiona szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxccczxczxc
Dokładnie. A niech sobie będą z kim chcą. Jednak dostaje wręcz gorączki na takie ostentacyjne cioty!! Czy ja się afiszuję , że jestem hetero?? Jestem normalnym człowiekiem i moja sprawa, że mam męża i co z nim robię pod pierzyną. Jednak jest spory procent gejów takich typowo do dania dupy i afiszowania się ze swoją odmiennością. Na nieszczęście taki zamieszkał w naszym share house :o Przyjechało to takie niedorobione z litewskiej wioseczki i zgrywa nie wiadomo co w wielkim Londonie :o Ma faceta angola z ktorym nawet nie potrafi sie porozumiec do konca, nie raz slyszalam jak rodaczka jego co tu mieszka tlumaczyla jako osoba trzecia rozmowe miedzy nimi!! No i ktos mi wmowi, ze to "milosc" jest no porszę Was :o Do tego jego zachowanie...a duzo by opowiadac. Nie moge zniesc typa i powiem szczerze poziom mojej tolerancji, dotychczas bardzo wysoki, spadł blisko do zera.. Wiec TAK dla NORMALNYCH gejów, ktorzy poprostu kochaja sie, chca byc ze soba. Niech sie hajtaja. NIE dla CIOT ktore tylko dupy daja i łąża po ulicy pokazujac wszem i wobec jaki to on zniewieściały nie jest. A najwieksze NIE DLA ADOPCJI DZIECI , no chyba kogos pogięło do reszty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ciemnogród HIV dziś możesz zarazić się zarówno od mężczyzny czy kobiety. Skąd tyś się uchował z takimi poglądami?? Żyjemy dziś w XXI wieku. No chyba, że żyjemy w Polsce z takimi poglądami.Bo są ludzie którzy mają do dziś takie wyobrażenia. Jak człowiek nie szanuje siebie i nie żadnych zasad to współżyje z kim popadnie. Później są tego konsekwencje. Co do związków, adoptowania dzieci to ich sprawa na pewno nie moja czy wasza. Nie każdy gej czy lesbijka jest prowokująca. Wiele dziewczyn są lesbijkami i są bardzo ładne, kobiece. To samo faceci są gejami, ale nie ciotami. Bo facet uważam zawsze powinien być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i drugie
do Usialala "No dobra, a teraz pytanko. Jak beda wychowane dzieci malzenstwa homo?Jak one beda widziec swiat,kiedy ma dwie mamusie albo dwoch tatusiow? Nie mam nic do malzestw, ale adopcja dzieci to dla mnie przgiecie!!! " dzieci potrzebuja milosci, nie wazne czy to od dwoch tatusiow czy od dwoch mamus. Gdzie w Ksiedze Regul Zycia jest napisane ze dobrzy rodzice to tylko kobita+mezczyzna? ciemnota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...to chcesz mi teraz moze wytlumaczyc w jakis madry sposob, ze zwiaski gejowskie za normalne? bez zadnych odchylow od normy? prosze napisz mi moze jeszcze,dlaczego facet nie moze urodzic dziecka?? moze masz odpowiedz gdzies w tej ksiedze . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agejowa kolzanka____
Komus chyba sie pieprzy ladnie w glowie. Tylko ojciec i matka moga stworzyc" prawdziwa" rodzine. Gdyby mialo byc inaczej, oczywiscie ze facet moglby rodzic, a dwie kobiety mogly by stworzyc dziecko. Tak zostalismy stworzeni, tak funkjonuje NORMALNY system ludzki.Gejostwo nie jest normalne, i nigdy nie bedzie. Potepiam wszystkich gejow ktorzy chca adoptowac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Homoseksualizm wystepuje nie tylko wsrod ludzi, ale rowniez wsrod zwierzat, np. pingwinow, zyraf, delfinow. Jest to zjawisko jak najbardziej naturalne w przyrodzie. Pingwiny znane sa z tego, ze tworza pary na cale zycie, te gejowskie pary czasem wysiaduja kamienie zamiast jaja, jako ze jaja nie moga miec. Dziecko potrzebuje kochajacej sie rodziny, rodziny sa rozne, dzieci wychowuja sie w rodzinach niepelnych, z dziadkami, wujkami, ciociami. Kochajaca rodzina zawsze bedzie lepsza od domu dziecka, a dwoch ojcow lub dwie matki lepsze niz zadnen ojciec/matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowy przyjaciel - pedaly maja wiecej partnerow niz hetero wiec czesciej lapia, to logiczne. tak samo murzyny. wiecej dipcza, czesciej lapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co numerowa
chciałabyś tak mieć 2 tatusiów zamiast taty i mamy? zresztą mówimy to nie tylko o niemowlakach ale o starszych dzieciach z domu dziecka co maja juz wykształtowany system wartości, jakieś "normy" znają i zapewne będą się wstydzić takich "rodziców" i kto niby ma zdecydować czy dziecko zostanie adoptowane przez normalna parę czy gejów - bo to norma nie jest i nigdy nie będzie i jeszcze jedno - na szczęście różnimy się od zwierząt przede wszystkim większym mózgiem którego czasem warto użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ojca-zboczenca
lepiej nie miec ojca i matki niz pieklo. Ja zaluje, ze wtedy jako dziecko nie mialam tej swiadomosci co teraz, spakowalabym sie do domu dziecka i miala spokoj. Co do homo, dzieci wzoruja sie na zachowaniach dzieci. Jezli homo beda sie opiekowac dziecmi, oni takie postawy beda tolerowac, akceptowac i o to homo chodzi. POza tym widac to po szkolach gdzie tylko chodza same dziewczyny albo sami chlopcy, mlodziez wychodzaca z takiej szkoly ma wieksze tendencje wpadania w homoseksualizm niz z koedukacyjnej, mniej radzi sobie tez w nawiazywaniu znajomosci z plcia przeciwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i drugie
Na prawde szokujace jakiego pokroju ludzie tu pisza.... Czyli wartosc czlowieka oceniamy wedlug ukierunkowania seksualnego... dobre to. No i czego jeszcze geje nie powinni sie tykac? aha usialala, tak, dla mnie zwiazek gejowski jest jak najbardziej normalny, jak dwoje ludzi kocha sie wzajemnie, to jest najwazniejsze. gratuluje przepranego polskim katolicyzmem mozgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądrze wypowiedziała się numerowaaa. Dodam, że dziecko powinni wychowywać osoby dojrzałe emocjonalnie. Dziecku miłość może dać normalna rodzina, która kieruje się jego dobrem, zasadami. Chore jest natomiast myślenie osób które szerzą nietolerancję i brak akceptacji. Dla mnie jest obojętne z kim dana osoba będzie sypiać ważne, że będę w niej widział przyjaciela a nie wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqurqiona 23456566
Dawoch facetwo wali sie w d*** i oni maja dziecko wychowywac? noz kurwaaaaaaaa mac!!!!!!! byc moze sa dobrymi ludzmi,potrafia kochac i moze umia dac milosc dziecku ALE TO NIE SA LUDZIE NA POTENCJALNYCH RODZICOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co numerowa
ja akurat katoliczka nie jestem a nigdy nie zaakceptuje posiadania dzieci przez gejów!! i nie oceniam tu ich wartości jako ludzi, wśród moich znajomych ja geje, bardzo mili ludzie i życzę im szcześcia w związkach Ale uważam że takie wychowanie nie będzie dobre dla psychiki dziecka, niech sobie kupią psa czy kota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×