Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiap2

problem z mężem

Polecane posty

Gość kasiap2

Witam mam problem z mężem chodzi mianowicie oto, że nie wiem co zrobić. Mój koszmar zaczął się 3lata temu jak wyszłam za mąż. Mój mąż chodzi na maszyny zaciągnął pożyczki w chwilówkach itp bo w banku miał pożyczkę zaległą a ja głupia pomagałam brałam na siebie kredyt a jemu spłacałam bo myślałam ze już nic nie weźmie a tu masz ci los po jakim czasie powiedziałam że nie będę spłacała i dobrze zrobiłam parę pism przyszło windykacyjnych i pomimo spłacenia już nie dadzą pożyczki. Oczywiście jego pieniądze przychodzą na moje konto na szczęście. Teraz przeniósł się na wynoszenie z domu najpierw laptop do kont jak nie zablokowałam hasem później telewizor masakra. Ogólnie nie mogę od niego odejść ponieważ mam dług ogólnie miesięcznie 1300zł idzie na mój dług gdzie wzięłam na niego. Jak by mógł mi ktoś pomoc bardzo bym była wdzięczna a jak by nie było dla mnie pomocy to przynajmniej moja historia pomoże innym osobą podjąć decyzję życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
biegiem idz do notariusza po rozdzielnosc majatkowa, a [poza tym kopnij kolesia w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Kasiu , a czy wy macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap2
nie mamy na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
To dobrze , bo patrzac z boku widze ze czeka cie rozwod.Uzaleznienie od hazardu jest porownywalne z alkoholizmem , czy narkomania.Musisz jak najszybciej zalatwic u notariusza rozdzielnosc majatkowa , bo inaczej odpowiadasz na rowni za dlugi meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap2
tez zastanawiałam zeby isc do notariusza ale w całosci 500zł nie dam rady zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Wiesz , rozwod kosztuje 600 zl.Tez daje rozdzielnosc majatkowa.Jestes zdecydowana odejsc,masz gdzie?Z jakiego woj. jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kasia jesli nie masz kasy to piszesz pismo wraz z pozwem że nie stac Cie na zapłate za rozwód i sąd Ci umorzy te 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_ uśmiechem
Chcesz się rozwieść czy mu pomóc w walce z nałogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob sobie rozdzielnosc majątkowa z data wsteczną :P koszt 200 zł a nawet mozna wnioskowac o zwolnienie z kosztów. Pozvtaj forum hazardzisci.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×