Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakubKKKKKK

problem z pierscionkiem zareczynowym

Polecane posty

Gość niiesamowiite
Czy twoja dziewczyna nie ma w ogóle pierścionków? dziwne ja mam tego od nasrania:P wystarczy jeden podwędzić i pójść z tym do jubilera. Ja też lubię tradycyjne złoto, nie wydaje mi się obciachem (20 lat mam) białe wygląda jak srebro ... srebro od biedy ... :o ja lubię skromne, nie przesadzone , np. http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,227 ja mam mix z białym i żółtym złotem :) bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giggilia
przejrzyj biżuterię dziewczyny, albo podpytaj koleżanki lub siostry. dziewczyny rozmawiają o takich rzeczach :) ja np nie znoszę żółtego złota, wolałabym białe.Brylant też wrażenia na mnie nie robi, wolę ametysty lub szafiry. Choć w ogóle nie chcę pierścionka zaręczynowego hehe po prostu nie lubię pierścionków i wolałabym kolczyki lub naszyjnik ;D Cena MA znaczenie, ale tylko dla laski która żeni się z kasą. pamiętam topik, w którym dziewczyna jęczała, że dostała taki za 300 zł-facet z nią zerwał. Jeśli uprzesz się na taki za 5 tys, to możesz nabyć taki ordynarny, przesadzony. Najważniejsze, żeby dziewczynie się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać jubilera gdzie nie ma problemów ze zmianą rozmiarów. Ja dostałam pierścionek, który okazał się za mały ( na obrączce są małe diamenciki). Pierścionek był kupiony w Diamond Sky w Krakowie. Nie ma żadnego problemu ze zmianą. Przez miesiąc jest bezpłatne dopasowanie, później 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajcie, że za 5 tys można kupić "wielki i ordynarny" diament :D za 5 tys, to właśnie taki "w sam raz", bo nie będzie to główka od szpilki. Wiem, że pewnie już dawno po oświadczynach, ale moim zdaniem lepiej kupić sam pierścionek za tą cenę, niż komplet. Komplet biżuterii to można podarować na gwiazdkę :P Poza tym (jak dla mnie) Paryż jest mocno przereklamowany (byłam kilka razy). Oczywiście zabierz tam ją na wycieczkę, ale oświadczyny wolałabym mieć bardziej kameralne (lepiej wynająć pokój w Ritzu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×