Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mroweeczkaa 28

Co na obiad dla gosci?

Polecane posty

Gość gremlinekk
ja uwielbiam makaron pod każdą postacią, do tego musi być sos koniecznie. ostatnio często kupuję te z primo gusto bo mają najabrdziej natrualny smak, a to włąśnie cenię w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckaa
sałata to dobre rozwiązanie zwłąszcza teraz jak mamy okres grilowy i często na grila serwujemy dodatkowo sałatki, ja uwielbiam grecką, sałąta, pomidor, oliwki, feta, ogórek no i oliwa z oliwek, ale musi być dobrej jakości, ja kupuję zazwyczaj tą z primo gusto bo przypomina mi najbardziej włoską prawdziwą oliwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ten watek ma CZTERY lata, po co radzicie autorce? Ona nie pamieta ze go zakladala, a goscie dawno zapomnieli co jedli. Podbila go jakas podupadajaca firemka caterignowa, ktora nie ma klientow (pewno jest kiepska), wiec spamuje po forach. Klikajcie w "Zglos" przy spamie i reklamach, przy wulgarnych postach i przy zbokach. Niech to forum bedzie dla normalnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaa
ale tamat jak najbardziej aktualny. bo sumie nie każda z nas wie co podawać gościom na obiad, ja się zawsze konsuktuję, bo sobie to mogę zrobić makaron z dobrym sosem i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feniksa
ja tam jednak wolę polegać na swoich walorach smakowych i jeść to co lubię najbardziej, ostatnio makaron z pesto primo gusto jest naprawdę rewelacyjne, danie proste, szybkie i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Begie77777
W d**e se wsadź ten makaron primo gusto i przestań spamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
jak coś jest dobrego to dlaczego ktoś ma się tym nie podzielić, dzisiaj o dobry makaron wcale nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja też uwielbiam makarony, zawsze kupuję pełnoziarniste primo gusto bo mają najlepszą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze przyrządzona wołowinka z http://cezan-ubojnia.pl na pewno zachwyci gości, ale co ważniejsze to pewność, że jesz prawdziwe mięso, a nie jakieś przetworzone resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugull
no ja z kolei uwielbiam makarony, nie wiem czy to wystarczająco dobry pomysł na posiłek dla gości, ale jak makaron jest dobrze zrobiony to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
co do makaronów ja kupuję tylko makarony z primo gusto o zawierają semolinę, dzięki której zmniejszamy indeks glikemiczny makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynowa3432
Gdy mieli wpaść do nas znajomi (zaraz po moim powrocie z pracy), to wymyśliłam wszystko tak: dzień wcześniej ugotowałam leczo. Tuż przed ich przyjściem wstawiłam na ogień rondel obranymi ziemniakami do ugotowania i leczo do podgrzania. Wszystko się udało;) Tu podrzucam przepis na leczo: http://kulinarnesos.pl/leczo-78/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam napisał, co podajecie niezapowiedzianym gościom. Odpowiadam - herbatę, ewentualnie paluszki, o ile są w domu, ale nie mam niezapowiedzianych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×