Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pointer laserowy

Gdzie kupić młodzieżowe ubrania?

Polecane posty

Gość pointer laserowy

Pytam o sieciówki Kiedyś (wieki temu, może z 8 lat?) były w H&M, jeszcze dwa lata temu w C&A... Długo kupowałam w New Yorkerze, ale teraz i tam się pokazują takie koronki + kwiaty + inne dla dorosłych kobiet. W sumie moja mama się ubiera w takich sklepach teraz chętniej niż ja, mam dopiero 23 lata a się czuję za młoda na takie ubrania :( pytam o takie w stylu lekko (zaznaczam! wiem że to nie są te style naprawdę, wiem jak się ubiera prawdziwy punk) punkowym, gotyckim, koszulki z napisami czy postaciami z kreskówek... Tego rodzaju rzeczy. Kratki, szachownice. Brak kwiatów Gdzie znajdę takie rzeczy? Ogólnie kupuję rzeczy w Japonii czy Wielkiej Brytanii, ale to online i często muszę robić poprawki krawieckie, a chciałabym sobie wcześniej poprzymierzać. No i rzeczy zza granicy są o dziwo tańsze w dobyrch sklepach (H&M ma wybitnie kiepskie jakościowo ubrania) niż w przeciętnych w Polsce, ale droga jest wysyłka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja znalazłam super stronkę z super ubraniami za grosze... Szczerze mówiąc wątpiłam w jakość tych ubrań ale zaryzykowałam i zrobiłam zamówienie i jestem wniebowzięta!! Naprawdę POLECAM ŚWIETNA JAKOŚĆ ZA TAK NIEWIELE! ;))) http://japan-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pointer laserowy
To też uważam za "dorosłe" ubrania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac bardzo by jemu
23 to juz czas na male zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pointer laserowy
Wątpię. Mi się nie podoba ubieranie jak 40 latka ani mojemu narzeczonemu :) A dla kogo mam się ubierać, dla obcych kobiet z ulicy? Poza tym mam buzię 15 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
pojdziesz do pracy to sila rzeczy zmienisz podejscie do kwestii ubierania. czasem takie dzieciece motywy pojawia sie na t shirtach w reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pointer laserowy
Pracuję od 5 lat, studia skończyłąm na licencjackich bo znalazłam świetną pracę w gazecie - mamy "wolny strój" jak w większości nie-zagródkowych prac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pointer laserowy
Dobrze, to inaczej: mam 15 letnią siostrę, która chce się ubierać młodzieżowo, aby się nie wyróżniać w tłumie - u neij w szkole nie nosi się butów na obcasie, korali, żakietów, spódnic "ołówkowych", pończoch ani koszul. Nosi się przecierane spodnie, kurtki z łańcuszkami i bluzy z misiami. Gdzie powinna iść aby się ubrać? Ma 162cm wzrostu i 105 w biuście, więc odpadają "dziecięce" ubrania. Czy teraz ZNOWU się nie dowiem, że już czas na zmiany? :) :) Ogolnie w Polsce nie umiem znaleźć sklepu aby się ubrać, wiadomo że raz na 2 miesiące można pojechać na zakupy do Niemiec czy Austrii, bo blisko i pociąg w obie strony to 100zł, ale jednak to długo "czasowo" wychodzi. Mimo że markowe ubrania są tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
reserved, house, cropp, moodo, może troll, ale odkąd kolaborują z TS, to nie jestem pewna, czy znajdziesz coś dla siebie. mnóstwo różnych koszulek jest w stradivariusie, pewnie coś podobnego znajdziesz też w pull&bear, bershce. to są młodzieżowe marki. więcej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
Mysle, ze takim strojem bedziesz jednak mocno wyrozniac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
Wbrew pozorom w takim stroju mozesz wyrozniac sie z tlumu :) Na pewno nie bedziesz wyrozniac sie znaczaco jesli zalozysz dopasowane rurki, buty na obcasie, top i kurteczke skorzana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za piertttolenie
23 lata to już dorosłosc...czas sie ubierac jak kobieta a nie g i m g ó w n o ... House, cropp ,bershka, adidas. To sklepy dla małolatów. Ciuchy Japan style z allegro to...smiecie, szmaty do wycierania brudu, na bazarach są lepsze. Sprawdz jeszcze ten sklep Answear.com - maja sporo marek ktorych u nas nie ma, widzialam tam koszulki ze wzorkami, misiami etc. Teraz niestety jest moda na doroslosc. Produkują nawet stringi i push-upy dla 7 latek zeby byly Sexi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pointer laserowy
Ja mam tyle lat, na ile się czuję. Mój chłopak by chyba już seksu nie chciał ze mną uprawiać, jakbym miała obcasy, rurki i sweter babciowy :) A dla kogo mam się ubierać, jak nie dla siebie i dla niego? Definitywnie już wolę lolicie sukienki (ale prawdziwe, sama sobie szyję większość ubrań- anie to "japan style" z allegro... Ale uszycie ubrania to czasem i 2-3 tygodnie roobty jeżeli chce pogodzić z pracą a wiadomo, że czasem chcę nałożyć zwykły tshirt a niestety nadruki własne się spierająza łatwo) niż taki ubiór... Niestety, te sklepy obeszłam. W Polsce nie było mnie parę lat (mieszkam drugi rok już na stale) i niestety wszystko się zmieniło, w tych sklepach są zbyt dorosłe rzeczy jak dla mnie. Najbardziej mnie boli, że nie mogę znaleźć rzeczy w szkocką kratke i szachownicę. Chyba bdę musiała się jednak w przyszłym miesiącu wybrać za granicę na zakupy :( BTW TYLKO W POLSCE spotkałam się z podejściem "23 to dorosłość" (w wielu miejscach jestem smarkulą wciąż, 30-35 to dopiero dorosła kobieta) albo "nie wypada ci się tak ubierać". Tylko w Polsce, a w ramach studiów sporo podróżowałam. W firmie się nie wyróżniam ubiorem, ale mamy piękny misz-masz, także kulturowy :) A jestem najmłodsza w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mozna kupic
fajne mlodziezowe skórzane rurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursnausmiech
a ja slyszalam ze terazw sOliverze beda tshirty z popeye'em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
czas uderzyc do s.Olivera -uwielbiam ta baje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liloooo
Polecam sklepy jak: New Yorker, Stradivarius (te takie bardziej subtelne) i co najważniejsze TOPSHOP. Jest to sklep ewidentnie młodzieżowy. Myślę, że cię zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinka
ja się najlepiej czuję na przykład w najprostszych t-shirtach. sportowe ciuchy odpowiadają mi chyba najbardziej. na koszulki.com mają fajne nadruki :) zresztą, teraz na euro nawet wypuścili zestawy kibica. fajna sprawa na upominek dla faceta czy taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie można nosić modne młodzieżowe ubrania i nie wyglądać w nich jak nastolatka z gimnazjum, tylko trzeba wiedzieć co i gdzie szukać ;). Jeżeli bardziej odpowiada Tobie styl młodzieżowy, to idealne będą dla Ciebie T-shirty z modnymi nadrukami jak np. http://www.neypo.pl/ona/40-einstein-progettiprodotti-sexy-woman.html czy http://www.neypo.pl/ona/36-e.html. Uważam, że świetnie wpisują się zarówno w młodzieżowy styl, jak i podkreślają kobiecość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania masao
ja kupuje uzywane na http://top-ogloszenia.net/ topowych marek, od projektantów lub z sieciówek ale co ważne zawsze za 30% ceny albo nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina-k
butik, bershka, stradivarius, pull&bear, funk'n'soul, troll, tally weijl, cropp, sinsay. Dużo jest młodzieżowych sklepów, ale szczególnie nowa kolekcja Stradivariusa baaaardzo mi się podoba: http://shushu.pl/marki/stradivarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n25
ubrania zara i river island! allegro.pl/listing/user.php?us_id=25139935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×