Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bhgcfjhgfcjhvfhjgv

kobiety bardziej niz mezczyzni kochaja przygodny seks

Polecane posty

Gość bhgcfjhgfcjhvfhjgv

Wystarczy poobserwowac godowe zachowania dziewczat w roznych klubach i dyskotekach. Teraz nie ma juz tak ze to kobieta jest ta bierna strona, ze czeka az facet sie nia zainteresuje, teraz same na chama chodza od jednego do drugiego, czasem na bezczela , doslownie! Oczywiscie tylko do przystojniakow ale to wiadomo, chyba nie trzeba tlumaczyc. Ostatnio mialem polew jak takie dziewcze w autobusie wybralo sobie cel, jakiegos wielkiego przystojniaka z sylwetka zapasnika, podeszla i pytala ze niby gdzie sie ten nocny autobus zatrzymuje teraz, szla specjalnie z konca autobusu do niego, a po drodze bylo pelno innych kolesi. Przystojniak ja zlal i sluchal dalej muzyki, za chwile, ona usiadla obok i niby znow cos i zagadala on ja zlal, widac ze znieciepliwiona zaczela sie na niego spogladac poprawiac wlosy i znow kolejny raz, ludzie mieli juz taka beke z tego ze jeden koles zaczal po cichaczu nagrywac to telefonem. Ja pierdole co sie z tymi kobietami dzieje, to jest jakis jebany burdel za darmoche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×