Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jndn

jaki balsam do ciala najlepszy?do skory bardzo suchej.

Polecane posty

Gość gość
Nie spotkałam się jeszcze z balsamem wiesiołkowym Gal. Gdzie go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam ten kupisz w aptece. Cena w granicach 10zł. Szkoda, że tych produktów nie ma np. w Rossmanie, bo w tego typu drogeriach przewija się mnóstwo osób, a tak to balsam leży na półce w aptece, nawet go nie widać i ludzie nie mają pojęcia o jego istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od Hildegard Braukmann. Bardzo dobry kosmetyk, polecam przy problemach z suchą skorą. Udaje mi się przy tym naprawdę utrzymywać cerę w bardzo dobrej kondycji. Jest zdrowa, nie ma mowy o suchości. Totalna odmiana na plus. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO macie w Hildegard Braukmann. Kawał solidnego, porządnego kosmetyku, który robi różnicę - akurat w przypadku cery suchej widać diametralną zmianę. Cera mocno odmieniona, zdecydowanie na plus. Tylko trzeba jakoś rozsądnie do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałas z La Roche-Posay Lipikar Lait? Jak dla mnie to własnie nic mi lepiej nie pomogło niz ten balsam i powiem szczerze ze to mój zdecydowany numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumiankala
Dla mnie najlepszy jest Eloderm świetnie nawilża i regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie taki balsam? Sama poszukuje też dla siebie czegoś tak mega skutecznego jesli własnie chodzi o skórę delikatną i wrażliwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
ja kupuje tez eloderm balsam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bardzo suchej skóry świetnie sprawdza się balsam z olejem z konopi. Stosuję go już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, a zamówiłam go sobie na nasionamari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eveline ma fajna serie nawilzajaca- botanic expert. kupilam sobie ich mleczko, widzialam ze maja tez olejek ;) te mleczko jest bardzo dobre-mialam mega sucha skore, strasznie przesuszona od slonca, a teraz jest o niebo lepiej :) wazna jest tez systematycznosc w stosowaniu takich kosmetykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KapryśnaZ
Najlepszy jest dla mnie balsam Elodermu moja skóra jest sucha i bardzo wrażliwa, a z Elodermu jest zadowolona już bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od HB. Fajny, sensowny, naturalny kosmetyk. Wszystko jest w porządku. Zero problemów ze stanem cery, wygląda ona zdrowo i normalnie. I rzeczywiście chroni przed wysuszeniem, długo działa - o coś takiego nam zawsze chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dopiero kosmetyki z apteki pomogły na moją suchą skórę. Miałam okropne problemy :( aż mi się skóra czasami łuszczyła. Teraz stosuje https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i wreszcie ten problem minął. Przy regularnym stosowaniu na prawdę skóra jest miękka i przyjemna w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1309
Mi bardzo przypadł do gustu głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy z Neutrogeny. Szybko się wchłania, ładnie pachnie i cenowo również nie wychodzi za niego dużo. Sama kończę już drugie opakowanie, więc warto wypróbować. Produkt można kupić przez internet na stronie "http://neutrogena.com.pl/product/15"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonikaK
Mi się bardzo sprawdza botame, zamawiam sobie z DOZ zawsze kilka bo używam codziennie, skóra jest aksamitnie gładziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Mi i mojej skórze odpowiada olejek bio oil, nawilża i odżywia skórę, stała się jędrniejsza, odżywiona. Jestem zadowolona z działania tego olejku, staram się używać go rano i na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wszelkie olejki na pewno są wskazane. Najlepiej kupić od razu taki witaminowy np marki Hildegard Braukmann. Nie dość, że nawilży skóę to też ją odżywi kompleksowo. Naprawde fajny kosmetyk. Poczytajcie sobie o nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam serie atopis od novaclear stworzona do skory z azs, delikata z olejem konopnym. swietnie nawilza i utrzymuje odpowiedni poziom tego nawilzenia przez dlugi czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×