Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GROUPON_PRACA

GROUPON - praca w całej POLSCE - mnóstwo wakatów

Polecane posty

Gość GROUPON_PRACA

Witam serdecznie, PRACA W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE zajmującej się zakupai grupowymi. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny, atrakcyjny pakiet socjalny, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon, samochód) Rekrutacja odbywa się przez stronę groupon. Wówczas ma się pewność, że się dostanie odpowiedź. Oto bezpośrednie adresy do oferty: www.daa.pl/oferta_pracy LUB www.groupon.pl/oferty/warszawa/groupon/4148539/.8ddRb8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa980
Podobno mają zatrudnić ponad 300 osób. Praca w: Warszawa, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Grudziądz, Katowice, Kielsce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tychy, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra. no i kasę to tam niezłą zarabiają :/ zazdroszczę :/ Spróbuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaniemogę
ciekawe na czym oni zarabiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canaj777
thx, man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachMAwielkieOczy
Akurat zarabiają sporo, biorą od każdej sprzedaży 50%! Kasa to tam ogromna i raczej pracownicy mają dobrze. informatyków nie szukają, a szkoda ;/ skorzystalbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testesttestest
przetesestowane, każdy dostanie od nich odpowiedź, czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA_999
DZIĘKUJĘ, dostałam od nich wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Naścieralski
Ja u nich pracuję , jestem na stanowisku pracy RWBS i nie narzekam. Mam stałą podstawę i dodatkowo prowizję 2 złote od jednej RWBS. Dziennie można zrobić nawet 40 RWBS , pomnóżcie to przez 8 godzin i z sobotami , a zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie że pisze
tu jedna i ta sama osoba zachwalając pracę u nich. przecież przy takim bezrobociu nie ma potrzeby zalewać internetu tyloma ofertami. jeśli ktoś to robi to wynagrodzenie pewnie prowizyjne a praca jak w telemarketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola1980
No właśnie nie, kasa jest stała pewna i niezła + jeszcze prowizje, Akurat o dobry wizurenek to oni dbają, a to wiąże sie z dobrym traktowaniem pracowników i z dobrymi wynagrodzeniami. Kumpela tam pracuje i jest niezle, pilkarzyki w sali zabaw :D gdziindziej takie warunki? A miejsc podobno sporo, wiec moze i mi sie uda wkrecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy_aktyalne
Jeszcze aktualne? wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Naścieralski
Tak aktualne , na stanowiska RWBS są jeszcze 4 miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek75_wawa
Dzieki za info, bo bym przegapil, są jeszcze stanowiska w innych dzialach i nie tylko w warszawie. Wchodząc na link z ofertą lepiej zalozyc nowe konto na grouponie, zeby nie widzieli waszej historii zakupow itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterblasterX@wp.pl
nie prubujcie, nie macie szans losie, do lopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_Rozycki
Zapraszam do podstawówki, lekcja języka polskiego, temat "jak piszemy słowo próbować". A propo ofert pracy groupona, to trzeba wejść na ten link wyżej i 'kliknac kup oferte' tę za 0 zł, ona gwarantuje odpowiedz od groupona i wtedy trzeba wpisaac swoje imie nazwiko, adres, musi byc to nowe konto groupon. To chyba tyle. Ja czekam na odpowiedz. Mam nadzieje, ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdacx
wczoraj to jeszcze mozna bylo to zlookac ze strony glownej groupona, teraz tylko z tego linku podanego w pierwszym poscie. Tak wiec z tego linku oferta jeszcze aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×