Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnisiaSexi

Zakupy grupowe b2bdeal

Polecane posty

Gość ModnisiaSexi

Nie wiem czy ten temat na forum był już poruszany, ale czy możecie coś napisac o b2bdeal? Jakd zialają, czy opłaca się u nich zmaieszczac ofertę itp..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraKorszewska
Tak słyszałam. Są jeszcze oxeo czy gruper Twoja firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Moim zdaniem bardziej opłaca się zamieszczać oferty na Mergeto.pl chociażby z tego względu, że nie pobierają oplat, a są solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada35
B2B Deal też nie pobierają opłat za samo wprowadzenie oferty. Płacisz tylko prowizję od sprzedanych kuponów i to jest 15 albo 25%. Te informacje są na stronie. Codziennie mają nowe oferty, a nie znalazłam w sieci nic, co by przemawiało na ich niekorzyść, choć trudno ocenić skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysenka
Zajrzyjcie na ich Facebooka, tam jest chyba więcej informacji na bieżąco, bo tak poza tym to trudno znaleźć w sieci kogoś kto miałby jakieś konkretne informacje, chociaż wiele firm się tam wystawia. Myślę, że to wygodne rozwiązanie dla firm - w sumie z tego co piszecie to jak się nic nie sprzeda to się nic nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B2B deal to fajna opcja, szczególnie dla biznesu. Moi znajomi często robią tam zakupy i z większości są zadowoleni. Ja się zastanawiam nad zakupem systemu do sprzedaży Bizin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×