Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość riguerhtuer

jakie jest najlepsze konto bankowe ?

Polecane posty

Gość dutki
Dnia 7.12.2018 o 23:09, Gość ukota napisał:

są . podglądasz ile tak jeszcze pesos zostało. bez mozolnego wklepywania hasła

bardzo ciekawa opcja, mi osobiscie przypadla do gustu 🙂

 

6 godzin temu, doris9 napisał:

Marzenko, a czemu uważasz, że to mogłoby być niebezpieczne? Przecież przelewy są tylko do wybranych osób, złodziej raczej nie wysyłałby pieniędzy np. twojej mamie 😄  Zawsze na telefon można założyć hasło, jest też opcja zabezpieczenia poprzez linie papilarne w niektórych telefonach 😛 A stan konta może się pokazywać też w procentach

dokladnie, telefon sam z siebie jest zablokowany ( najczesciej) a w dodatku okrasc kogos przez aplikacje to nie takie proste 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość dutki napisał:

bardzo ciekawa opcja, mi osobiscie przypadla do gustu 🙂

Nie przesadzajmy też tak i nie róbmy z siebie takich leniuchów. Hasło zazwyczaj jest z kilku liczb więc wklepanie nie zajmuje wieczności 🙂 

12 godzin temu, Gość dutki napisał:

dokladnie, telefon sam z siebie jest zablokowany ( najczesciej) a w dodatku okrasc kogos przez aplikacje to nie takie proste 🙂 

Dokładnie np: pamiętać numer rachunku i wpisać go nie szukając go jakoś specjalnie to wyzwanie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A korzystaliście kiedyś z kredytu odnawialnego może? Wydaje się spoko opcją, zwłaszcza jak nagle potrzeba pieniędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 7.12.2018 o 22:15, Gość czeladnik napisał:

 

zazwyczaj mamy blokade na telefonie, hasło wzór odblokowania czy odcisk palca.

To tylko podgląd nie wejscie na możliwośc przelewów. no i tak oczywiście po odblokowaniu ekranu a

Dnia 9.12.2018 o 13:08, elfik10 napisał:

Nie przesadzajmy też tak i nie róbmy z siebie takich leniuchów. Hasło zazwyczaj jest z kilku liczb więc wklepanie nie zajmuje wieczności 🙂 

Dokładnie np: pamiętać numer rachunku i wpisać go nie szukając go jakoś specjalnie to wyzwanie 😛

zapamiętanie zaufanego odbiorcy to standard, w bankowości internetowej mam chyba z 20 takich . nie klepiesz tylko cyk i jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zerknąć na stronę bankowonline.pl/, masz tam przygotowane zestawienie kont z różnych banków również z podziałem pod kątem tego jakich klientów dane konta dotyczą. Dodatkowo strona prowadzona jest przez osobę chorą na stwardnienie rozsiane jak założyć konto z jego linków to dostanie prowizję na leczenie więc warto poszukać dla siebie oferty a jednocześnie będzie można kogoś wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mogę zaproponować jeśli chodzi o konta bankowe stronę bankowonline.pl/ - masz tam kompleksowo zestawione oferty z różnych banków więc wygodnie sobie wszystko porównasz, będziesz miała okazję do tego, by dobrze sprawdzić co jest do wyboru w danym momencie. A jak skorzystasz z tej strony to będziesz też wspierać właściciela, który jest chory na stwardnienie rozsiane i przez tą stronę stara się zbierać na swoją rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Getinbank jest bardzo wysoko w rankigach, co mozecie sobie wygooglać. 
Założenie konta nic nie kosztuje i jego prowadzenie także. Także w sumie czego więcej wymagać? Ja wymagam przede wszytskim dobrej bankowości internetowej oraz świetnego kontaktu z bankiem w razie potrzeby i Getinbank mi to zapewnia.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dwóch lat mam konto firmowe w Nest Banku. Nie zapłaciłam ani grosza za żaden przelew, potwierdzenie, ani prowizję. Zarówno strona jak i aplikacja śmigają aż miło. Miałam do czynienia z infolinią na początku, również byłam bardzo zadowolona, wszystko załatwiłam w ekspresowym tempie a konsultant był bardzo dobrze przygotowany.

Warto jest równiez przemyśleć kwestię wprowadzenia w firmie terminalu płatniczego:

https://polskabezgotowkowa.pl/

 I w tym celu polecam zerknąć sobie na stronę Polski bezgotówkowej bo można uzyskać terminal za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×