Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość riguerhtuer

jakie jest najlepsze konto bankowe ?

Polecane posty

Gość taki głupi żart :)
najlepsze konto ( nie tylko dla studenta) to podobno takie z sześcioma zerami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza88
Co macie na myśli mówiąc najlepsze? Ja mam optymalne dla mnie rozwiązanie, bo mam konto za zero w PKO BP i nie płacę ZA NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaaa
Ja mam mBank... i ten bank polecam... 0zł za prowadzenie... 0 za przelewy... 0zł za kartę jeśli dokona się płatności w miesiącu na conajmniej 100zł (bez tego opłata 2zł)... dodatkowo teraz jest promocja dla nowych klientów... na otwarcie 60zł jednorazowo... dodatkowo zwrot 2zł za każdą płatność kartą debetową maksymalnie 30zł w miesiącu (przez rok)... więcej informacji i regulamin tej promocji na stronie http://m_finanse.systempartnerski.pl/mbank/ekonto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile myslisz?
najlepsza88 Co macie na myśli mówiąc najlepsze? Ja mam optymalne dla mnie rozwiązanie, bo mam konto za zero w PKO BP i nie płacę ZA NIC!!! co ty pierdolisz pustostanie. konto za zero jest jak ma się stały wpływ na konto a nie każdy ma. tu pytają różni ludzie, z pracą ael i bez, studenci i bezrobotni więc dla nich PKO jest jedną z ostatnich pozycji w rankingu. miałem kiedyś to uciekłam tak ździerali. jak masz wpływ to się ciesz ale nie każdy ma tępa cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza5656
Jest sporo ciekawych kont. Dla mnie istotne było to czy mam blisko oddział, bankomaty. Na osiedlu mam Getin Bank, Millenium i Kredyt Bank. Getin dla nowych klientów ma upominki, albo pieniądze na start. Idę jutro dopytać się dokładnie o warunki promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1234asia
Najlepsze konto to takie, które coś daje dodatkowo. Założyłam sobie konto Getin Up i mam kartę dla kierowców na tańsze paliwo. mBank ma dobre konto internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka_8_1_1
Zastanawiam się nad mBankiem, Millenium i Getin. Myślicie że w dobie internetu warto wybrać bank, który daje możliwość kontaktu osobistego z bankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla studenta dobre będzie konto w Skok Wołomin. Polecam, bo sama mam tam konto i lokatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorrata
Bardzo łatwe w obsłudze jest konto w mBanku, ale faktycznie Getin ma dość ciekawą ofertę, jeśli chodzi o promocje dla nowych klientów, no fajna prosta grafika konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłem niedawno konto Getin Up z promocją paliwową dzieki której benzynę kupuje po 3,95 zł - 30 litrów miesięcznie w tej cenie. Daje mi to parę groszy oszczędności. Samo konto jest bardzo fajne i nowoczesne, do tego darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeke
Też jestem zdania że Getin up to zdecydowanie czołówka jesli chodzi o konta. Dobrą ofertę ma też mbank i alior ale getin przyciągnął mnie bardzo fajną promocją dla kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowipka88
Trzeba korzystać z promocji póki są. Dobrze by było znaleźć konto które daje jakieś bonusy typu korzystne oprocentowanie na kontach oszczędnościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Getin up mozna utworzyc kilka subkont z oprocentowaniem nieco ponad 3%, to fajna opcja jeżeli ktos odkłada na określony cel. Dodatkowo jest też oprocentowana skarbonka na której mozna odkładać resztę z zakupów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam darmowe konto bankowe w mBanku i nic za nie nie płacę. Dodatkowo można znaleźć promocję z darmowymi gadżetami tutaj: http://Konto.KEPO.PL/prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkazpoznania
Mam konto w http://skok.wolomin.pl/ z tymże jest to konto oszczędnościowe, czyli mam oprocentowanie. Rocznie do 5%. Jesli chodzi o opłaty to takich nie ma. Za darmo są wpłaty i wypłaty. Za prowadzenie rachunku też nic się nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z BZ WBK bo tam mają też walutowe, a walutę wymieniam na www.amronet.pl, bo latem latam za granicę, a zimą na narty, więc wymieniam online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinna
Zadowolona jestem z konta w getin ze skarbonką bo mam konto osobiste i oszczędnościowe w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja juz od wielu lat korzystam z Eurobanku, przypadkiem wyszło ale jestem zadowolona. Oczywiscie darmowe konto, przelewy, karta, wyplaty wszedzie do tego konto oszczednosciowe z wyzszym oprocentowniem, autoryzacje przelewów przez token - czyli póki co nie złamane zabezpieczenie- oparte na algorytmie. Najwazniejsze dla mnie - karta platnicza bez nazwiska - od ręki wydawana za darmo w oddziale. Czyli jak zgubie to mam za 5 minut nową. Mają fajnego managera finansowego online - czyli przyporządkowuje obroty odpowiednim kategoriom i moge sobie kontrolowac co i na co idzie. Minus - kiedys w niemczech mi ta karta bez nazwiska nie zadziałała an stacji, ale tylko raz, w bankomatach działała i nawet nienajgorsze warunki przewalutowania były. Teraz widziałam reklame ze sie stan konta pokazuje na ekranie telefonu.. ale nie wiem czy taką aplikacje chce miec, to jednak kazdy moze podejrzeć a po co los kusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto direct w ing od kilku dobrych lat i do tej pory odpukać zero problemów. Także mogę polecić z czystym sumieniem tan bank. Lubie mieć dostęp do konta awaryjnie takze w oddziałach. A ing ma ich trochę w przeciwieństwie do np. alior sync. Co też nie jest dla mnie bez znaczenia. Zresztą same zobaczcie: http://bankowe-konto.net/jakie-konto-bankowe-wybrac/ Dlaczego to konto jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zdecydowałam się na Getin Up z ofertą dla studentów, płacą za 5 z egzaminów. Warunki do spełnienia zarówno jeżeli chodzi o promocję jak i o darmowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekr_ogacki
Składa się tak, że dobrze jest porównać różne konta. Specjalnie na 2014 rok powstała nowa porównywarka finansowa mianowicie www.porownanie.net i tam są wszystkie narzędzia darmowe całkowicie. Pamiętajcie www.porownanie.net Porównywarka Kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontownik3
Obecnie istnieje wiele banków, ale najlepszy jest chyba mBank. Nie dość, że można założyć konto na odbierzkonto.pl to jeszcze dostaniesz pendrive za darmo o pojemności 16GB lub 8GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×