Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość riguerhtuer

jakie jest najlepsze konto bankowe ?

Polecane posty

Gość forsba
Ale po co mamy patrzeć... idiotyczna reklama... Ja jestem w getinbanku i wiem, że jestem zadowolona, po co mam sprawdzać jakieś rankingi? Z czystym sercem mogę polecić, jestem już kilka lat i to dla mnie najlepszy bank thus far. Na plus zdecydowanie bankowość elektroniczna, która jest bardzo dobrze przemyślana i po prostu działa - https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/bankowosc-elektroniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannakupiec
Jesli juz wybierac jakies konto to tylko darmowe. Na rynku jest aktualnie bardzo duzo ofert wiekszych bankow .. wlasnie pod takim katem trzeba czegos szukac. Kiedys korzystalam z uslug lokalnego banku i to bylo jakies totalne nieporozumienie .. w ciagu kilku miesiecy zamknelam rachunek. Przy okazji warto tez poruszyc kwestie bezpieczenstwa przy korzystanie z platform online. Kazdego dnia mozna wyczytac w sieci o co raz to nowszysch metodach ataku na klientow bankow. Najczesciej to oni sami pomagaja nieswiadomie oszustom. Jak sie dobrze poszuka to mozna znalezc artykuly na temat tego jak sie przed tym uchronic np. na stronie Nest Bank https://www.nestbank.pl/bezpieczenstwo.html To naprawde nie wiele wysilku, a moze zaoszczedzic nam nieprzyjemnosci w przyszlosci .. bo system moze byc najbezpieczniejszy na swiecie .. a zawiesc moze zwyczajnie czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obczaj sobie na www.rankall.pl, tam cos moze znajdziesz dla siebie, chodza sluchy ze mbank i pko spoko sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie można zarobić parę groszy niewielkim kosztem, nie dużo bo nie dużo ale przynajmniej pewnie https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaDaria21
Według mnie bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę na różnego rodzaju konta bankowe, możesz znaleźć w banku Santander Consumer. Ja od lat posiadam u nich konto i jestem bardzo zadowolona, gdyż wszelkie przelewy, wypłaty czy prowadzenie konta mam za darmo. W ostatnim czasie wzięłam również od nich kredyt - https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-bez-wychodzenia-z-domu,4.html dzięki temu mam gwarancję niskiego oprocentowania, a także wygodę zawarcia umowy przez internet. Moim zdaniem powinnaś koniecznie sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszyła świetna promocja PKO BP, w której zgarnąć możemy 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Wystarczy założyć Konto dla Młodych i wykonać jedną transakcję Jak zgarnąć 100zł dla siebie? Załóż konto PKO z tego linku https://link.do/K3W2B 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie 0 zł za dostęp do konta przez aplikację mobilną IKO stanowiącą usługę bankowości elektronicznej Wyraź odpowiednią zgodę marketingową (np. podczas otwarcia konta) Zgłoś swój udział w promocji, rejestrując się poprzez formularz Do 02.11.2018 r. wykonaj minimum jedną z dwóch transakcji: – płatność kartą Mastercard – polecenie przelewu na telefon BLIK Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego w PKO BP (w tym Inteligo) w okresie od 1.01.2017 do 31.08.2018. Oprócz tego musimy mieć mniej, niż 26 lat, ponieważ ta promocja skierowana jest do osób młodych. Inni rachunku po prostu nie założą. Promocja trwa od 10.09.2018 r. do 19.10.2018 r. lub wcześniejszego wyczerpania puli 8 000 nagród, o wartości 100 zł każda, do wykorzystania w serwisie Allegro.pl Spiesz się, bo takie akcje cieszą się sporym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
gdzie najlepiej założyć konto bankowe? najlepiej za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejolrka
@guśka - konto to wszędzie założysz za darmo :P Gorzej potem z opłatami za prowadzenie :D A tak na poważnie to czego oczekujesz od konta? Odpowiadając na pytanie wątku to moim zdaniem najlepsze aktualnie jest konto optymalne w BGŻ ponieważ mam darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów bgż i plantecash co bardzo ułatwia mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asarta
@elfik10 z tego co wiem to bgż jest na czele najlepszych kont :) @mejlorka a dlaczego wybrałaś optymalne? co w nim takiego super? @guśka9 darmowe wypłaty za granicą to byłby dopiero luksus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wunia12345
@mejolrka a jak wygląda sprawa z apką mobilną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@asarta To prawda wypłaty za granicą za free to jest coś, nie każdy bank może się tym pochwalić @wunia12345 Nie wyobrażam sobie żeby moja aplikacja na telefonie się zawieszała podczas robienia przelewu, czy wywalała jakieś błędy, oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekreks
@elfik10 apka działa tylko na androidzie? @asarta a Ty masz tam konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejolrka
@wunia - dla mnie aplikacja mobilna jest świetna. Przede wszystkim dlatego że jest intuicyjna. Wszystko jest jasno rozplanowane i możesz nawet sprawdzać stan konta bez logowania. Do tego przelewy robisz jednym gestem. Dużo tych zalet :P @asarta - Optymalne przede wszystkim dlatego że jest darmowe. Nie masz opłat za prowadzenie ani za kartę do konta. Do tego wypłaty darmowe z plantecashów których jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star999
a maksymalne nie jest darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asarta
@star999 w maksymalnym tez masz 0zł za prowadzenie konta :) @mejolrka jakim cudem sprawdzasz stan konta bez logowania? ;o jak to działa? @mejolrka a wiesz jakie prowizję są naliczane jeżeli nie skorzystasz z planetcashów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altjoga
@olekreks apka nie dziala tylko na androidzie, mam ios i wszystko sprawnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizagi
@altjoga na androidzie działa tak samo dobrze. Sprawdzałem na 2 telefonach i nie można się doczepić do niczego. @asarta na pewno takie prowizje możesz sprawdzić w tabelach opłat. Pewnie na stronie banku je znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bizagi widocznie aplikacja jest bardzo dobrze zoptymalizowana i oto chodzi. Ludzie już teraz z telefonami się nie rozstają więc każda apka powinna działać jak trzeba 

@asarta są takie aplikacje bankowe gdzie bez logowania możesz sprawdzić stan konta czy wysłać przelew do wybranych osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapis

W banku Raiffeisen masz dostęp do kont osobistego zarówno z kompa a także przez smartfona. Nie płacisz za prowadzenie i za korzystanie z bankomatów. konto jest oprocentowane od pierwszej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka99

@elfik szkoda, że w mojej aplikacji dalej ciągle wywala jakieś błędy, nawet przy logowaniu

@elfik to na pewno bezpieczne, tak bez logowania? co jeżeli zgubimy telefon? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladnik
Dnia 6.12.2018 o 12:57, marika napisał:

Takie gdzie nie ma oplat kek

prowadzenie za 0 to podstawa wg mnie, polceam sprawdzic porwnywarki gdzie daja taka oferte. ja zdecydowalem sie na optymalne konto :)

9 godzin temu, Gość marzenka99 napisał:

@elfik to na pewno bezpieczne, tak bez logowania? co jeżeli zgubimy telefon?

zazwyczaj mamy blokade na telefonie, hasło wzór odblokowania czy odcisk palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukota
10 godzin temu, Gość marzenka99 napisał:

@elfik szkoda, że w mojej aplikacji dalej ciągle wywala jakieś błędy, nawet przy logowaniu

@elfik to na pewno bezpieczne, tak bez logowania? co jeżeli zgubimy telefon? 

szkoda,ze wciąz się męczysz z takową ;] Życie jest za krótkie na słaba apke ;] 

Dnia 6.12.2018 o 12:14, elfik10 napisał:

@bizagi widocznie aplikacja jest bardzo dobrze zoptymalizowana i oto chodzi. Ludzie już teraz z telefonami się nie rozstają więc każda apka powinna działać jak trzeba 

@asarta są takie aplikacje bankowe gdzie bez logowania możesz sprawdzić stan konta czy wysłać przelew do wybranych osób 

są . podglądasz ile tak jeszcze pesos zostało. bez mozolnego wklepywania hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenko, a czemu uważasz, że to mogłoby być niebezpieczne? Przecież przelewy są tylko do wybranych osób, złodziej raczej nie wysyłałby pieniędzy np. twojej mamie 😄  Zawsze na telefon można założyć hasło, jest też opcja zabezpieczenia poprzez linie papilarne w niektórych telefonach 😛 A stan konta może się pokazywać też w procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×