Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość connecten02

21.03- PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY I PIERWSZY DZIEN DIETY. - ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość connecten02

zapraszam do wspolnego odchudzania. ja zaczynam od dziś. zmotywowal mnie moj widor i słowa mojego faceta ze chyba przytylam ...;/;/;/ z wiosna do roboty! zapraszam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
ja zaczelam dzien od kawy i kromki z poledwica. :) 1000 kcal postaram sie trzymac. dziewczynki, razem zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.kuleczka
powodzenia! ja jestem na diecie SB od 6 dni :) wiosna to dobry czas na odchudzanie, ja musze zdazyc przed majowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...wróżka sierpniowa...
ja zaczęłam już wczoraj,ale chętnie się przyłączę do grupy wsparcia:) U mnie ćwiczenia , powerplate , dieta ok 1200 kcal i suplementy. Jednym słowem zmasowany atak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
witajcie :) no własnie wiosna najlepszy czas, ja juz byłam na spacerku od rana :) szkoda, ze tak pochmurno za oknem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutkaaaa
Ja dzisiaj zjem: sniadanie pierwsze: serek wiejski light, 1 kromka chrupkiego pieczywa, kilka plastrow ogorka, pomidora, papryka czerw. 200kalorii sniadanie drugie: banan, male jablko 160kalorii obiad: pokrojona w kostke piers z kurczaka, dziki ryz i mnostwo warzyw - 350kalorii podwieczorek: kiwi 70kalorii kolacja: pstrąg, salata lodowa, pomidor, rzodkiewki, ogorek 150kalorii co sadzicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutkaaaa
kurde, 2 raz musze pisac...:O co sadzicie o moim jedzeniu na dzis? sniadanie pierwsze: serek wiejski light, 2 chhrupkie pieczywa, ogorek ziel, pomidor 200kal sniadanie drugie: banana maly, male jablko ok. 170kal obiad: piers z kurczaka w kostki, troche dzikiego ryzu, warzywa rozne - ok.350kal podwieczorek: kiwi 70kal kolacja: pstrag, salata lodowa, rzodkiewki, pomidor, ogorek ziel 150kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutkaaaa
no a tu prosze jednak pierwszy post tez poszedl...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutkaaaa
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
5.30 - zjadłam kromke razowego z poledwica i kawe na 2 sniad: 9.00- troszu makreli i pol pomidora a teraz pije czerwona herbatke :) na obiad zamierzam zjesc krem ze szpinaku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
5.30 - zjadłam kromke razowego z poledwica i kawe na 2 sniad: 9.00- troszu makreli i pol pomidora a teraz pije czerwona herbatke :) na obiad zamierzam zjesc krem ze szpinaku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
powodzenia dziewczyny, wiosna to faktycznie dobry czas na odchudzanie, aczkolwiek polecam wam jedzenie wiekszej ilosci kalorii i wlaczenie wysilku fizycznego. polecam tez branie w tym czasie jakis dodatkowych tabletek z witaminami, bo mozliwe ze organizm zle zareaguje na odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
;) dziewczyny, co was tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elike
też zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
:) witajcie :) ja jestem w wczorajszego dnia zadowolona ;p dziś dzien 2. pierwsze cel to do świąt :)) bo to tylko 2 tygodnie :) nastepny do majówki :) w sumie jakies 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connecten02
taka sobie pomaranczka - ja tez chce 55 a jest 61 ;/ przy 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×