Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Izuaaa

super .. kto mi pomoże ? :c

Polecane posty

Gość Izuaaa

Cześć . Specjalnie założyłam sobie tutaj konto ponieważ mam problem .. Mam 13 lat. od 17 lutego mam problem z żołądkiem , jelitami . MAM CIĄGŁE MDŁOŚCI ( nie wymiotuje ) mam tego dosyć ! mam także często : rozwolnienie , zaparcie , rozwolnienie , zaparcie. Jestem okropnie osłabiona . Czuje sie zawsze jak bym miala zemdleć . Często strasznie boli mnie brzuch . Naprawde nie chce mi sie żyć .. to mnie wykańcza . Ciągle sie boje ze zwymiotuje . Mdłości wtedy są okropnie większe . Byłam u lekarza 2 razy . on powiedział ze jak mi nie przejdzie do 11 marca to zapisze mnie na badania do szpitala . Poszłam 3 raz ale mojego lekarza nie bylo i tylko mi powiedział ( ten inny lekarz ) że mi przejdzie . Na początku brałam acidolac i diphergan .. potem polprazol i biotyk . a teraz syrop na uspokojenie , sól fizjologiczna i jakies durne tabletki ! TO MI WOGÓLE NIE POMAGA ! :c RODZICE MI NIE WIERZĄ I KRZYCZĄ ZE SOBIE TO WYMYŚLAM .. JA NAPRAWDE CHCE NA BADANIA DO SZPITALA .. CHCE WIEDZIEĆ CO TO .. JAK NAMÓWIĆ RODZICÓW ZEBY POSZLI ZE MNĄ DO LEKARZA ? mam chęć zasnąć i sie nie obudzić .. jestem wiecznie wykończona ! ciągle jezdzi mi w brzuchu , okropne mdłości , ból brzucha , piecze mnie żołądek , mam gęsta śline , ciągle mi sie odbija .. CO MAM ROBIĆ ? ;C MAM DOSYĆ .. MIAŁ Z WAS KTOS COS PODOBNEGO ? BARDZO BŁAGAM O ODPOWIEDZI ... ja nie wytrzymam psychicznie ! boje sie chodzić do szkoły , boje sie ze zwymiotuje ! ratunku ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×