Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssiadolka

Ile płacicie za wodę?

Polecane posty

Gość sssiadolka

Ja mam rozliczenie roczne. Mieszkam sama. Kaloryfera nie rozrkęcam na pełną moc i tylko w sypialni. Przysżło rozliczenie gigantyczne, za rok. 1800zł za wodę ciepłą :( To jakaś masakra. Nie wiem jak ja to spłacę. Zwykle koło 800zł wychodziło... Ile płacicie za wode mieszkając w 1-2 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloczykijkaaa
no tak wychodzi ze 100zl za wode mieszkajac w 2 osoby. 1000-1200 rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wychodzi 130/150 za dwa miesiące. Ale to jest za wodę i ścieki. a wodę musimy sami zagrzać prądem lub gazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za metr sześcienny zimnej wody płacę 8 zł ( cena z odprowadzeniem 1 m 3 ścieków)4 osoby zużywają ok 12-15 m 3 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodsf'sCFIHPAs
50 zl za 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiadolka
Kurcze, cczemu teraz tyle wyszło... Pomieszkuje u mnie chłopak, więc powiedzmy że 1,5 osoby mieszka, ale żeby aż 1800zł za rok? Zwykle płaciłąm w rozliczneiu 3-miesięcznym koło 150zł do 200zł, więc maks 1000zł rocznie. A teraz prawie dwa razy więcej. Tzn grzałam nieco więcej przez styczeń i luty bo było tak zimno w mieszkaniu, że puszczałam parę ustami, ale znowu to tylko moze 3 tygodnie grzania... (mam okres rozliczeniowy od marca do marca) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com
4zł za m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seven_of
70 zł za 2 miesiące za 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiadolka
Dlaczego wszyscy tak mało płacą.. A może spytam czy te osoby co tak mało płacą (50-70zł za dwa miesiące) mają ogrzewanie wodne czy elektryczne? Bo u mnie ciepła woda to też koszt ogrzania mieszkania (3 pokoje, ale korzystam tylko z jednego, więc tylko grzeję ten pokój i łazienkę zimą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seven_of
U mnie ogrzewanie centalne (piec na węgiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seven_of
Centralne - przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy za zimną wodę+ kanał ok. 200Pl/m-c, latem więcej/ogród/ dom duży, więc sprzątanie, pranie firan, narzut... korzystamy gł. z natrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę miesięcznie za 2 osoby - zimna woda i kanalizacja 2 m3 po 12,97 zł/m ciepła woda 2 m3 po 25,76 zł/m czyli razem niecałe 80 zł Jest to opłata zaliczkowa, ale wyrównanie zbytnio nie odbiega od zaliczek. CO płacę osobno i nie wilicza mi sie do zużycia wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnbjkhbkjbhkj
to za wode czy za ogrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
140zl/3miesiace ale u na sjest bardzo tania woda idlatego tak malo wychodzi choc uzywamy bardzo duoz wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiadolka
nnnbjkhbkjbhkj: ogrzewanie jest wodne, więc ogrzewanie się wlicza w koszt ciepłej wody, nie ma innego rachunku za ogrzewanie. Ale tyle nigdy nie płaciłam, to strasznie dużo... Płacę czynszu tyle, że zwykle te 800zł wychodziło i się mieściło w czynszu. A teraz muszę DOPŁACIĆ 1000zł niedopłaty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadkowo
zloz reklamacje tego rachunku, tam musi byc jakis blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×