Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_swan

pierścionek zaręczynowy ZE SREBRA ?

Polecane posty

Gość ech......................
Tanie pierścionki.. Ale srebro ma taką własciwość że jeśli w ciągu jednego dnia po założeniu pierścionek jest czarny to na dzien dobry do lekarza. Po za tym dbanie o pierścionek według mnie jest fajne. A srebro czyści się zwykłą pastą do zębów najlepiej. Albo izopropanolem i myjka ultradzwiekowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że na złocie nie, ale na srebrze to bardziej widać. Izopropanolem mówisz? Będę musiała spróbować ;) Panna młoda może przytyć choćby po ciąży albo z biegiem lat, co się często zdarza, zwłaszcza, jak ktoś ma problemy z ciśnieniem, a przecież teoretycznie kupuje się obrączki raz w życiu, więc z reguły się zwraca uwagę na możliwość poszerzenia. Obrączek tytanowych, które są pokryte od góry złotem też nie można powiększyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
Nie było mnie. Tytanu nie rozszerzysz. Rozwierca się średnice i splaszcza przez to obrączke. 1mm osiągniesz może 2. A złoto gniesz jak chcesz 2 rozmiary bez problemu. Dlatego jest trwaałe a ktoś utył to odnawiamy śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
Jeszcze widziałem kiedyś obrączkę która ma po stronie palca napis jest moja czy jakoś tak. I odciska się na palcu. Więc jak żona zdejmie to zanim zniknie takie wgniecenie z palca to pół dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewed
A co to za roznica jaki kto ma pierscionek lub obraczki? Jesli kogos nie stac to kupi srebrny albo zloty z cyrkonia, a niektorzy w Polsce takie wola bo boja sie kradziezy. A inni wola zlote z brylantami lub platynowe lub jeszcze inne. Wyzywanie dziewczyn od materialistek jest chamski, bo teoretycznie zareczyny powinny byc raz w zyciu i kazda chcialaby dostac piekny pierscionek, tylko definicja "piekna" jest dla kazdej inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo podobno jest trwalszy:P Dla mnie wygląda, jak nakrętka, więc lepiej, żeby go widać nie było. Ciekawe czy Twojej narzeczonej się takie będą podobały :) Popieram ewewed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech......................
Pewne rzeczy w malzenstwie sie akceptuje. Bedzie musiala zaakceptowac obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapoco
po co ze srebra skoro jest też białe złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×