Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegottka

Biskup musi jezdzic samochodem za pol miliona. Nie wypada inaczej

Polecane posty

Gość michalkk
może i nie ale przed wyborami zarzekał się że on nie będzie latał prywatnym samolotem, trwonił kasy itp. Niektórzy narzekają na jakiegoś biskupa bo ma auto za 100tys, ale jak pan tusk lata za 6 milionów zł ROCZNIE z ciężkiej pracy podatników to wszystko jest dobrze, pięknie i pan tusk jest cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololek
no, ale to też o lokomocji. O jezusie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, matole Tuska może rozliczyć NIK z niegospodarności, sejm, i wyborcy a kiecunów nikt, bo mogą wszystko, bo sa władzą, więc opdpieprz sie od Tuska, niedouczony głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus jakoś mógł nauczać na polu nie walczył o złoto i rydwany... ale nasi księża martwią się że nadejdą skromniejsze czasy dla nich... a poza tym tusk się pojawil i kiedys odejdzie, tak samo latali kaczor i inni, a kościół nas doi od lat i chce doić dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkk
po pierwsze jestem douczony, i nie jestem matołem. Może ty jesteś. po drugie jak nie chcesz to nie dawaj na tacę, nikt cię do tego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ,że jesteś douczony to bardzo dobrze, ale jak myślisz, że dla księdza taca to dochód, nawet mu z tacy na dziewczynki nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkk
wg mnie nie można generalizować- są księża z powołania i są tacy którzy poszli tą drogą dla zysku i takich powinno się systematycznie zwalczać. Ja osobiście nie chodzę do kościoła, więc trudno mi określić jak wygląda sytuacja u mnie w kościele, ale dane mi było poznać i tych pierwszych i drugich. Nie powinno się oczerniać wszystkich duchownych na raz o pazerność, o to, że tylko po to zostali duchownymi bo chcieli łatwo zdobyć kasę, ponieważ jest to jednak bardzo poważny zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muj samochud kiedys kosztował
z 500 tys ale teraz to z 6 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniądze to ostatnia rzecz o jaką kościół powinien wyciągać ręke !!! a poza tym jesli ktoś czuje powołanie to niech sobie czuje ale nie za pieniądze z budżetu !!! jesus nauczał na polu nie kłucił sie o złoto i rydwany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololek
no tak, najlepiej jakby msze były w nieogrzewanej stodole. Czasy się zmieniły pani pre coś tam. To równie dobrze narzekajmy na posłów, niech dostają najniższą krajową, bo przecież nie robią dużo, no a na pewno mniej niż gornicy, lekarze, sprzątaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozpoczynałem studia na politechnice, matula, mówi do mnie, lubisz czytać , uczyć się może byś księdzem został? Ale , ja gdzie tam, młody , gniewny, pełen ideałów, a dziewczyny takie piękne..... a wystałoby trochę hipokryzji, i zycie jak paczek w maśle, najpiekniejsze parafianki do dyspozycji, a tak użeraj sie z ta bandą roboli, a ten ćwok jeszcze proponuje zaiwaniać do 67 lat i uroczysty pogrzeb w pierwszy dzień emerytury buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia zalezy od
a słyszeliscie ze planują zrobic tak zeby wierni mogli przeznaczyc na biedny kosciolek czesc swoich podatkow? od 2014, zeby ksieza mieli zapewnina dobra i godziwa emeryture. Wyliczaja że bedzie tego około 100 mln zł. Ale co tam, napewno księża pomodlą sie za biedne i głodne dzieci i to wystarczy by polaczki wpłacały pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkk
jak ktoś chce to niech wpłaca. Nikt nie zmusza. Ja nie będę z pewnością. No wiek emerytalny podniosą i 1/3 nie dożyje pierwszej emeryturki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne, kler dysponuje juz takim zastępem dewotów i dewotek w sejmie senacie i sądach , że sprawa się skończy tak, że osiągną wszystko to co chcą i jeszcze zostaną im wypłacone odsetki i prezydent na klęczkach przeprosi, za kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkk
no i niech się cieszą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie, nie mają księża , rodzin, ciepłego kobiecego łona, to chociaż maja kasiorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkk
coś muszą mieć z zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan łej 009
zastępstwo dewotów i dewotek to jedno, ale patrzac ogolnie na cały kler (nie tylko w polsce) jestescie w stanie ogarnąć jaki oni maja majatek jako instytucja? juz kij z tymi miliardami co maja w watykanie ale takze licza sie ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan łej 009
"zastepstwo" oczywiscie chodziło o zastępy dewotów i dewotek, moj błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego napiasłem o dewotach i deowtkach, otóż, jak oglądałem posiedzenie karjowej rady radiofonii w tv Trwam, posłanka Kruk, Sobecka i inni, o.Rydzykowi, włazili w tyłek bez smalcu, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erasmo
What's your number? where can i buy tretinoin gel So, what it comes down to is this: is having children worth it any more? House prices are still rising, the cost of living is soaring and wages are struggling to keep up. In London, and unless you or your partner is a particularly high earner, having children is tough. Trying to do it on your own because you haven’t met the right person (which has always been my post bad date back up plan) would be virtually impossible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Williams
I'm doing an internship clomipramine price "That lift in global sentiment, which will come from a more stable euro zone, will clearly help going forward [towards lifting global sentiment], particularly for countries like Korea," she said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickolas
I'm sorry, he's paxil 40 mg weight gain The dollar slipped on concern the shutdown would furtherdelay the U.S. Federal Reserve's plans to start scaling back itsmonetary stimulus. The dollar fell to a near eight-month lowagainst a basket of six currencies and hit a 1-1/2-yearlow against the safe-haven Swiss franc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodrick
I don't know what I want to do after university generic zithromax over the counter While U.S. government bond yields and mortgage rates have shot higher in anticipation of less Fed support, the central bank will still be expanding its balance sheet for many more months as it tries to wean the economy and financial markets from its ever-expanding stimulus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×