Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

Czy ktoś zna tę melodię???

Polecane posty

Gość wwrrr
Jak faktycznie Ci zacznie bardzo zalezec, napiszesz do osob, ktore zrobily film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, mam obiekcje :O Tak arczej wypowiadaja sie osoby typu: fotograf, spece wszelkiego rodzaju, bo chwala nawzajem swoje prace : I co, wyskocze tam i powiem "hej fajny film, gratuluje, a co to za muzyka w tle"?? :O Cos mi to nie styka :P Ale jak do jutra mi nikt tu nie odpowie to w akcie desperacji chyba zapytam tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i klops.
Sprawdziłem dostępnymi programami i mam złe wieści. Żaden nie rozpoznał tego utworu. Może był pisany na zamówienie ? Pozostaje Ci tylko zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, no wlasnie widzialam na YT program do rozpoznawania muzyki, ale mialam watpliwosci, czy bedzie w stanie rozpoznac takze muzyke filmowa- jak widac moje przypuszczenia okazaly sie uzasadnione :( Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy byl pisany na zamowienie? No nie wiem- w koncu ktos na pierwszej stronie niby rozpoznal kompozytora tego utworu, ale siedze od wczoraj i slucham utworow tego Kamena, ale nic nie znalazlam. Pozostaje tylko odpalac ten filmik i sluchac muzy w ten sposob, oraz chcac nie chcac recytacji Piesni nad piesniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodies
mi to się bardzo kojarzy z muzyką do "band of brotkers", bo nawet kiedy jej słucham to widzę latających żołnierzy, ale przesłuchałam cały soundtrack po łebkach i niestety pudło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodies
brothers* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodies
a najlepiej to po prostu zapytać na stronie, nie wiem czego się wstydzisz zważając na to, że jesteś zupełnie anonimowa :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×