Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Gość igoram
koleżka11;0 nie spiesz się skocz po jakieś trunki:)rozkręcimy imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sutki twardnieja...hmmm.....rozepnij zamek ze spodnicy bo niezbyt wygodnie...tylko nie przestawaj piescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
pięknie rozpinasz te guziczki..... lubie Twoje piersi;) mieszczą się w moich dłoniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
rozsuwam zamek nie przestając cie pieścić i ściągam spódnice...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ręka wykonuje stymulujący taniec na Twojej łechtaczce...palce drugiej ręki są już w Twojej cipce...coraz energiczniej nimi poruszam...z jednoczesnym coraz silniejszym pobudzaniem łechtaczki...moje rączki stają się mokre...jęczysz z podniecenia...Twoja cipka nabiera gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwol ze rozepne teraz guziki twojej koszuli..zebym mogla cie dotknac,,,przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
Mała ja tez mam blisko ale już dziś nie przyjadę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
tak rozpinaj i nie tylko koszule............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo u nas szczerość to podstawa ... ja teraz pragnę złapać rękoma za twojego członka i delikatnie muskac go wilgotnymi ustami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeden jest strasznie szybki a szybki i ostry to ja lubie sam seks a zabawa przed nim...no coz rozpalajaca do zatracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo u nas szczerość to podstawa ... ja teraz pragnę złapać rękoma za twojego członka i delikatnie muskac go wilgotnymi ustami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś już rozgrzana...wyluzowana...twoje nóżki są rozłożone, cipka gotowa do przyjęcia boskiego wypełnienia, mój języczek świdruje po jej zakamarkach, przygryzam łechtaczkę...moje paluszki po raz kolejny rozpalają cipkę...zaraz zaczniemy na ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala robisz to tak ze moj penis w Twoich ustach czuje sie jak w ....domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
takajednamala28:) musimy przyspieszyć bo tamci juz zaczynają;) czworokąt w równym rytmie musi pracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
takajednamala28 tylko jeden jest strasznie szybki a szybki i ostry to ja lubie sam seks a zabawa przed nim...no coz rozpalajaca do zatracenia i TU sie zgadzam musi być fajna gra wstępna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uklekne przed toba....rozepne ci spodnie...widze ze juz jestes podniecony...biore go w swoje usta...i patrzac na ciebie ssam coraz mocniej...hmmm....uwielbiam patrzec na twoje zamglone spojrzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
ummmmmmm bosko to robisz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki ja nie dam rady dziś bez niczego zasnąć... nie zasłużył ale go obudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś już spragniona, kładę cię na pleckach...silnymi rękoma chwytam za nóżki...twoja cipka jest przede mną w pełnej okazałości...wchodzę w ciebie zdecydowanymi pchnięciami... wypełniam twoją cipkę, stymulując cię do granic możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
lubię jak to robisz i patrzysz mi prosto w oczy.wyzywająco........ zmieścisz go całego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jak cichutko pojekujesz i przygryzasz dolna warge...jak chwytasz moja glowe i pokazujesz rytm...tylko musimy troche zwolnic bo najlepsze dopiero przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
Gosiaczek:) przyłącz się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×