Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

jestem... ja też pozwoliłam sobie na posiłek :D Mój Pan wrócił ale znów wyszedł więc kolejna chwila dla mnie. Nawiązując do kolegi ja też mam 174 :) koleża... niezłe ciachoo musisz być :D mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igoram.... czarna bielizna będzie jutro.. dzis sa czerwone paznokcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka.... czy ty jestes wojskowym.... i kusisz tym mundurem mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no jak to.... a co jestes jedyny w Polsce... czy sie wstydzisz :) a chodzisz w mundurze... bo ja mam do tego słabosc... te pałki przy boku... ah... objaw męskosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem .... to pewnie nasz polski odpowiedni amerykańskiego CIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm... to dzisiejszej nocy bedziesz moim... załóżmy że...policjantem... jaka jest twoja połeczka.... guziczki w mundurze wyrobione czy będzie trzeba się napracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i to najwazniejsze... ja tez mam pałkę... w torebce do samoobrony, taka teleskopowa ale bardzo obieca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej ja Cię obronię, wykorzystam, odwiozę do domku :P Mąż się nawet nie zorientuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ... pewnie pienie wygladasz... napisz jak tratujesz kobiety...jak je piescisz swoimi umiesnionymi rekoma.... jak pozwalasz im sie dotykac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, wyglądam dobrze, lata treningu zrobiły swoje :P Kobiety na co dzień, traktuję jak księżniczki, w łóżeczku jak suczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lubisz jak w lozku one zachowuja sie jak suczki co? a propos - dzieki za wytlumaczenie tej kijanki ale u nas na to mówi sie suki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah tak.. no widzisz to potwierdza ze sie nie znam a moj facet nie jest policjantem :D Jakie kobiety lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie zwracam uwagę na osobowość, już kilka zamienionych zdań, wprawnemu obserwatorowi, może dać, pewien zarys sytuacji. Podkreślam zarys. Ubóstwiam kobiece kształty, lubię jak kobieta seksownie je podkreśla, jest zadbana, swobodna, bez zbędnych ograniczeń. Czy to będzie czarnulka czy blondynka, jeśli będzie miała to coś, na pewno będziemy się przyjemnie bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie napisane ...naprawde :P pewnie musi byc wysportowana? rajcuja cie wspólne cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo...:P Lubię ćwiczyć, to jest po części moją pasją :P Miło byłoby, gdyby kobieta, z którą przyjemnie spędzam czas, również podzielała, te jakże ciekawe, zdrowe zainteresowanie :P Lubię też sprawić kobiecie przyjemność, miły akcent w postaci zmysłowego prezentu :) Do tego jeśli kobieta byłaby wysportowana, sprawiłoby mi, niezwykłą radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka... dasz mi polizać swoją muszelkę?? Please... Ależ jestem napalony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... no chodź tu moja mała suczko... Zaraz Cię zleję moją pałką... Przyjdź do swojego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×