Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Gość igoram
alayka:) wszystko jest możliwe:) spróbuj:) idź tak żebyś była ostatnia pacjentka:) były takie przypadki ze w gabinecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
Ala spadam na późny lunch bo przy Tobie umrę z głodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że były... ale czy to prawda ... czy facet co jest ordynatorem i ma jakas tam ukształtowaną pozycję bezie się narazał dla jednego numeru? Sex z pacjentką jest karalny, moga mu zabrać prawo do wykonywania zawodu. Oczywiście ja nie mam zamiaru go o molestowanie posądzac - raczej sama bym go zmolestowała....ale skąd on to ma wiedzieć ? może znajdzie się jeszcze jakis inny na "1" raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
najadłem się jak świnia :) muszę chyba schudnąć, za dużo ważę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
hmmm, no tak 125 kg... schudłem ostatnio do 120 ale znowu przybrałem. Chyba się zapiszę na siłownię i basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
174 cm... no troszkę jestem otyły:) ale taki misiaczek ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
Chyba muszę sobie dać spokój z fastfoodami. Żrę hamburgery jak głupi:) Ala, a ile masz wzrostu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
No teraz już nie wiem którą z was wybrać ;) chciałbym się z wami dwiema przytulić, najlepiej nago;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
no teraz nie wiem którą z was wolę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge doradzic wpierw basen a potem indywidualny zestaw cwiczen na dane partie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
A może zamiast basenu dużo seksu?;) chyba masz rację, lepiej basen bo jak uprawiam seks to zawsze się okropnie pocę... muszę popracować nad kondycją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że do tego dużo nie potrzeba :) Wystarczy kawałek wolnej przestrzeni, kilka podstawowych ćwiczeń :) Pompki, brzuszki, podciąganie, trochę biegu, zabawa z hantlami, ogólnie wojskowe klimaciki :) Ja tak zasuwam od lat, moje dane; 190cm, 80kg, zero tłuszczu :) Oczywiście rozsądna dieta wskazana. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
No rozumiem, ale cholera słabą mam motywację. Gubi mnie ta moja miłość do żarcia plus wysokie dochody, to sprawia,że non stop łażę po restauracjach, mcdonaldach, kfc, burger kingach, Sfinksach, niemal codziennie żrę obiad taki wysokokaloryczny, plus spotkania z klientami wieczorem. I jak tu schudnąć. Chyba, że zacznę klientów zapraszać na sałatki i sok:) Kupiłem sobie w zeszłym roku wypasiony rower za parę tysięcy a tylko raz nim pojeździłem, tylko po osiedlu. Wiem, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoram
Ala, jesteś?;) mam wielką ochotę na Twoją myszkę;) załóż dzisiaj czarną bieliznę plsssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam śliczne obcasiki i fajne owłosione nóżki... Weź mojego drąga, tak po same jajeczka... Możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dla odmiany zapraszam Panów na obcasach. Kobiety WON. Mile widziani panowie z orientacją BI ;) Possamy qtasy i poliżemy dziurki.. .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×