Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Hmm Drejfus mam odmienne zdanie . Anitka Biegać w szpilach też nie potrafię :p Dlatego mam półbuty , wygodne a obcas zawsze jakiś jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę już parę lat po tym naszym pobojowisku, zwanym drogami, i muszę powiedzieć, że na obfitość facetów (drogowych bez mózgów) nie możemy narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem pamietam ten bieg :-) ale biegajac dziennie 7 km to nie dalbys rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie :D Ale wiesz co w lecie uwielbiam chodzić w rzymiankach , całkowicie płaskich :p Koleżka Wiesz u mnie to przeważają pacany na drodze co to myślą że jak z bocznej wyjeżdżają to babie wmówią że to oni dobrze jechali. Ale wstyd bo mówie to jako kobieta, znam ewenementy mojej płci co pełny makijaż w trakcie jazdy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kat, ja uważam że głupota płci nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi . Kierowcy są różni . Mnie najbardziej wpieniają hmm świeżaki rozwalający się w 4 rozpadówą rodziców i próbujących wojopwać na drodze . A teksty to mają takie że normalnie siąśc i płakać tylko nie wiadomo czy ze śmiechu czy z rozpaczy nad głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 - jadę sobie pewnego letniego dnia, dojeżdżam do ronda, było na szczęście puste, wyłania się samochód, pisk opon, samochód porusza się pod prąd po tym rondelku...Kierowca? Łysa pała, z redbulem w łapie, śmiercią w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka Ja znam takich panów co jeżdżą tylko tam gdzie nie ma ronda . Wyobrażasz sobie? Nie potrafią się poruszać po rondzie i np jadąc na zakupy zostawiają auto na parkingu pod sklepem in dylają na autobus żeby rondem nie musieć jechać. Miałam ubaw totalny jak u nas nabudowali teraz rond i obwodnic z tego jak do pracy będą dojeżdżać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa nie wspomnę o awarii sygnalizacji na skrzyżowaniu wtedy dopiero cyrk i komedia w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy koleś, nie potrafi skręcać w lewo...Także omija lewoskręty :D Co ciekawe, kiedy skręca w prawo...Odbija kółkiem w lewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeszcze mnie powala to jest u mnie w mieście takie skrzyżowanie z zakrętem gdzie jest pierszeństwo, i samochody jadą ciurkiem po tym zakręcie a auta inne stoją, nie mówie nie wpuszczać le są takie sieroty co na znaki nie patrzą i stają i czekają aż wszyscy przejadą by samemu ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka a może on myśli że tirem jeździ i dlatego odbija do środka jezdni żeby się zmieścić ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsza akcja jest wtedy, gdy na skrzyżowaniu pojawia się pojazd szynowy...Normalnie, mam jaja na maksa :D Jest taka "złota myśl", że pojazd szynowy na drodze równorzędnej ma pierwszeństwo, ale, trzeba ją znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja jeszcze uwielbiam jak stają na światłach i np pas do lewoskrętu, pas do prosta i do prawoskrętu, raz gościu z prawego pasa skręcił w lewo normalnie szczena mi opadła na kolana dobrze że nie zdążyłam ruszyć bo zauważyłam że facet coś dziwnie kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty, na poważnie, w życiu bym mu nie polecił takiego "mistrza kierownicy" na TIR-a, jeszcze by mu skasował ciągnik siodłowy, koleś miałyby do mnie wyrzuty, że mu popaprańców podsyłam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23, od razu powinni anulować :D :D Piękne oczy i wszystko jasne :D Co najwyżej pouczenie :D I gadka o fajniejszych temacikach, niż jakieś tam wykroczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, wiosnę poczułaś i tyle :D Zresztą patrząc Ci w oczy, nie mógłbym truć o mandacikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×