Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

koleżka...no tak to jest...albo jedziesz i patrzysz na drogę albo oglądasz sie za facetami i popełniasz błedy na drodze.... jak facet krzyczy to spoko gorzej jak stara kwoka mi bluzga.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka Rzuciłam i pale jak sie wkurze,ale jak tak dalej pójdzie to zaczne na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ...a czemu tak :( koleżka..w ramiona to ja twoje lecę :) złapiesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka czemu tak sama na świętach oczywiście .. a z tym paleniem to czuje się tak samo...to taki fajny nałóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka, wiem, wiem, podczas jazdy oglądam się za laskami :P Cudem jeszcze żyję:D Kobiecy tyłeczek = ósmy cud świata :D Gdybym zobaczył Ciebie na ulicy, pewnie miałabyś mnie na sumieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no wiesz koleżka...lepiej byśmy się w samochodach nie spotkali bo kraksa murowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem na obczyżnie i mnie taka cipa wyjebała z wolnym i ja musiałam zostać.Niby że ktoś chory w rodzinie.Ja jej kurwa zrobie jak wróci.Sorki za słownictwo,ale mam cisnienie i co? i ide zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka...to ja ci dotrzymam dymka :) mam piwo ugrzane wiec papieros jak znalazł do tego...a co mi tam :) dziś taki dzień że każdy zajara bo jest wkurwiony :D koleżka...oj trzymaj mnie trzymaj i po włoskach pogłaskaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka...chyba zrobić kilka fascynujących pozycji a nie chwil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka, pozycje będą wymarzone, energia działania jeszcze lepsza :P Samochodzik sobie dobieżmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka...ale włoski na głowie...opamiętaj się :) samochodów masz kilka że sobie dobierzemy? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja nie mogę, to jest w moich genach zapisane :P Włoski tu i tam są piękne :P Kilka samochodów się znajdzie, bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stópki proszę....prawa i lewa... :) koleżka widzę że się zabezpieczyłeś na wypadek kolizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, często się oglądam za kobietami, więc ewentualny dzwon, jest wpisany w ryzyko dnia codziennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka Dzieki za towarzystwo z papieroskiem,Już mi ulżyło jak zapaliłam.:) Ja uciekam.Wesołych Świąt dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka, kobiecy tyłeczek działa na mnie niczym hipnoza :P A jak jestem zahipnotyzowany, różne rzeczy się dzieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka, kobiecy tyłeczek działa na mnie niczym hipnoza :P A jak jestem zahipnotyzowany, różne rzeczy się dzieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×