Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Schwitz mam 165 cm , spory biust, szersze biodra, wcięcie w tali, zgrabne nogi i pupe , opinia innych facetów , na brak powodzenia nigdy nie narzekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
wiesz Kasiu, jest różnica pomiędzy razem trwającym kilka sekund a takim po którym już błagasz by kończył bo nie masz siły a on dalej może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
no to chyba słabych miałas tych kochanków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
heheh chyba spust na twarz by przywrócił do życia mózg, gorzej z dołem, bo by był zgon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba Mozliwe nawet całkiem możliwe ewentualnie odleciałby całkiem Schwitz A którą ręką piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
Kat uchyl kawałek cysia, pomóż koledze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
a kto mówi o forum, wyślij mu soczystą wiadomośc z załącznikiem;) apropos cykasz fotki w łóżku sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schwitz a nie lepiej by było gdybym uklekła przed tobą i hmm popiesciła troszkę języczkiem najpierw tak delikatnie sam czubek główki a potem coraz zachłanniej i zachłanniej i głębiej w usta i ach ide spać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
heheh wybudziłby Cię w nocy by dokończyć:D swoją drogą ciekawe jak kobieta by zareagowała jakby specjalnie wyjść z niej tuż przed jej orgazmem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba Krwawe morderstwo i uniewinnienie bo zbrodnia w afekcie :p To jak dziecku dać oblizać loda i mu go zabrać . No świństwo totalne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
Kat no właśnie;) więc numer ze spaniem by chyba nie przeszedł;) zamiast finału na twarz fajnie jest tak zakończyć głęboko w środeczku w obopólnych objęciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra a teraz całkiem serio idę do łżka bo się zasiedziałam tutaj :p Hmm interesujących snów życze obu panom :p 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
no i chyba kolega przywrócił do życia górną głowe a unicestwił dolną zostawiając białe plamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×