Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

poważnie? czy w łóżu? bo jak w łózku to fajnie ;-) A powaznie to ani dziewczyna ani chłopak nie powinien kłaść się do stóp, bo czy w związku, czy nie, ale powinno być tak, jak obydwoje chcą, obydwoje się sobie podobają albo nie i starania też są z obu stron. Bo inaczej to np. facetowi zalezy a dziewczynie mnie, lub na odwrót i nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w lozku bo w zyziu tak po partnersku ale wlasnie w lozku lubie byc pod obcasem kobiety i pelniac jej zachcianki, no czasem tez jak kleknie aby zrobic mi dobrze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ewka czyli jesteś 100% kobieta:) szpilki wysokie, pończochy tez>? ok ale ile cm według Ciebie to wysokie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm w łóżku to fajnie, ale czasem chyba dziewczyny też lubią jak mezczyzna dominuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ewka zawsze trzeba wyczuć nastrój w łóżku i uczyć się siebie nawzajem:) a Ty co lubisz?:) bo już wiem ze lubisz nago w szpilkach chodzić po domu:) dla mnie wysokie szpilki to minimum 12 cm;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulus to zalezy ile ma sie wzrostu bo jak wysoka dziewczyna i szpilki wysokie to moze byc prolem z dotarciem do jej szyi, nie mowiac o ustach ;-) a w szpilkach lubie chodzic ;-) nago też ;-) i jeszcze dużo rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ewka ;-) ci mali pewnie mają problem i docierają do......pępka:) ale wysoka dziewczyna w 12 ummm widok bajka;) ile masz wzrostu?:) a co jeszcze lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ile masz wzrostu? ;-) za wysokie szpilki nie podobają mi się ;-) a lubie jeszcze dużo rzeczy, ale o tym na forum nie pisze. Ty napisz co lubisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
mali pewnie maja problem i docierają najwyżej do..pępka:)) ale to tez fajnie czyż nie? ale wysoka dziewczyna w taki 12 cm szpilkach bajka:)) a co lubisz i le wzrostu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
oh come on... po to to forum żeby pisać;) rożne ciekawe rzeczy:)) ja mam 194 cm a lubię......na drągu w pociągu itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ewka ;-) no taaaaaa 198:) to w kadrze grywasz? w tych 8 cm szpilkach?:) ale ja mam serio tyle co napisałem bez szpilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
jak masz 178 to ok:) to jak sie lubisz ubrać na imprezę/:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na impreze to nie w szpilki, chyba ze zarza je sciagne ;-) bo lubie szalec na parkiecie a w szpilkach długo się nie da ;-) na boso tez jest fajnie ;-) gorzej jak ktos stanie na noge ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
to chyba się jednak kiepsko poruszasz w szpilkach jak nie umiesz w nich tańczyć;(( za dużo ważysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ;-( kiepskie to było ;-( tanczyc to kazdy umie w szpilkach, ale po kilku godzinach i po alkoholu fajnie poszalec bez szpilek ;-) inne sciagaja bluzki a ja szpilki, wolę to ;-) a z waga nie mam problemów, zdziwiłbyś się jaka jestem szczuplutka i łądniutka ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nastolatka.
to ja wole żebyś ściągała bluzkę:)) a jaka ładniutka jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm nie wiem, każdy ma swój gust ;-) a jak bym była już bez szpilek na tej imprezie to nie wiem, bo Ty pewnie szukałbyś pań w szpilkach schowanych po kątach a ja wolę na środku, czasem bez szpilek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wyczułem tutaj ładniutką i szczuplutką dziewczyne :P jest tu taka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ;-) ale macie humory ;-) o szpilkach było ;-) To wrzućcie swoje fotki i ocenimy czy jesteście piękni i szczuplutccy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ewka ;-) a na pewno tylko bez szpilek na środku?:) a może na środku baru?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×