Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszmasz_w_glowie

Rzucić prace dla zastępstwa?

Polecane posty

Gość miszmasz_w_glowie

Poradźcie mi. Od niecałego roku pracuję w agencji doradztwa personalnego za nieduże pieniądze (1 600 zł netto) z dość hmm... toksycznymi szefami :) Dostałam propozycję innej pracy za wyższą pensję: 2 600, ale... 1) jest to umowa na zastępstwo (poprzedniczka poszła na zwolnienie z powodu ciąży, rodzi za 5 miesięcy i pewnie weźmie dalej półroczny urlop macierzyński, ale to tylko domniemamia - żaden pewnik 2) jest to nowa dziedzina, której musiałabym się nauczyć, niezwiązana z doradztwem personalnym. Jeszcze z innej strony nowe doświadczenie też może zaowocować. Czy rzucałybyście mniej płatną, ale w miarę stabilną pracę dla lepiej płatnej, ale na zastępstwo? Poradźcie, proszę. Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerrttyy
1. w czasach niepewności zawodowej, lepszym rozwiązaniem byłoby zostać w starej; 2. nie wiadomo, na ile dostałabyś umowę, zawsze może znaleźć się znajomy znajomego i to, że miałabyś umowę za ciężarną nie oznacza, że na dalszy urlop to Ty zostaniesz; 3. nie wiadomo czy się sprawdzisz, gdybyś miała w tej firmie jakąś znajomą osobę, mogłaby Ci poradzić na co zwrócić uwagę, jeśli nie to troszkę ciężko; szczerze, ja porozmawiałabym z najbliższymi, co oni sądzą. Zeby nie było, a mówiłam.... i żeby w razie co ktoś pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof_ibisz_babie
To zależy jak Ci jest w tej pierwszej pracy... Jeśli dobrze Ci tam i czujesz ze mozesz żałować odejścia to zostań, a jeśli poważnie się wahasz, to ... wiesz sama najlepiej co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -56789okli
jesli masz shize co rano i nerwy za 1600 j a bym to jebnela i poszla tam co brdzie to bedzie.. a moz e tam cie zostawia? a jak nie na zasiliek i szukac, shiz miec za 1600 wybacz,skad wy te pensie bierzecie? 1200, 1600 tyle ja na studiach zarabilam dorabiajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaPomarańczowa
1600zł to są małe pieniądze. jeszcze piszesz o toksycznych szefach. w nowej pracy masz możliwość zarobić więcej i nauczyć się czegoś nowego, ja bym zaryzykowała. żeby wygrać, trzeba grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zaryzykowala
syn pracuje na zastępstwie za ciężarną-ona juz drugie czy trzecie urodziła. A że jest dobry- zatrudniają go na stałe za kogoś innego. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×