Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradny-Romantyk

Jestem Zonaty i przespalem sie z zona kolegi

Polecane posty

Gość palleeet
baby juz takie sa , w twoim przypadku mysle ze twoja zona celowo doprowadzila do zakonczeniu waszego zwiazku , posmakowala innego kolesia spodobalo jej sie a potem ciebie odsunela i czekala na rezultat..... to co sie wydarzylo to z mojego punktu postrzegania nie byl przypadek tylko jej plan . na jaw wyszlo tylko to ze ty posowales inna a ona jest biedna zdradzona . kopnij ja w d... i zyj jak chcesz , sam widzisz ile koledzy sa warci ....... jest tylko jeden problem jak widze - 2 nie twoich dzieci , cala reszta to norma ....takie bywa zycie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny-Romantyk
No ona bedzie miala teraz 2 dzieci lubie dzeici tlyko ze ona maja innego tate takze troche dziwnie. Wiec mysle ze poprostu poszukac sobie dziewczyny innej nowej. Tylko najbardziej sie boje ze jak ona przyjdzie do mnie znowu ze sie nie opre jej. Najlepsze jest to ze dobrze mi sie z nia gada i codziennie rozmawiamy prez telefon. Ach trzeba bedzie to jakos skoncyzc delikatnie mam nadzieje ze dam rady sie oprzec jesli rozumiecie mnie 175cm dlugie nogi flugie czarne wlosy i niebieskie duze oczy i do tego odbicie moje lustrzane ale jak to mowi byc twardyma nie mietkkim i tu sek lezy ze jak jest ona to jest twardy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny-Romantyk
he nierozumiem co napisales niewazne. trzeba byc teraz obojetnym najlepiej poznac kogos to moze nie bedzie mnie juz lubiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
dobra poruchaliście sobie jest ok jak nie chce wrócić olej ją znajdziesz inną do jebanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleeet
nie rozumiesz ? ..... akurat to potrafie zrozumiec po przeczytaniu tego co napisales chociaz nie bylo latwo . :D tak to jest ze po latach na kafe ludzie wyczuwaja prowokacje , najpozniej po odpowiedzi autora mojego posta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny-Romantyk
sorra pisze z komurki takze czasami potem wychodza takie buchomazy. Tak poruchalismy rucha sie bez uczucia, a to takie bylo inne najgorzse ze ona teraz pali zelowki do mnie a ja nie potrafie oblac ja zimnym prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to żona mojego najlepszego kumpla fotka tu https://leadn.pl/p_uri/pAm82LebE8xxZqXDyrWx/e5kqy7h/?parametr=foty_sabina jej nik na portalu sex randkowym to: sabinahot jest pomiedzy nami romans ale nigdy jeszcze nie dosżło do zblizenia, moja żona jest grubsza a ona prawdziwa laska, czesto mnie dotyka dlonsmi niby przypadkiem cikawe czy warto w to wchodzi i stracic kumpla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×