Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mother_Monster

Brudne uszy u dzieci! Matki...wstydzcie sie!!!

Polecane posty

Gość grrryyyzlii
mother co z tego że twoja ma czyste uszy skoro jest brzydka jak jej mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki rokita
może moi rodzice nie są jakimiś mega czysciochami i nie biorą prysznica 2 razy dziennie ani ja tak nie byłam nauczona, ale najgorsze jest, że czuc że wiele ludzi nie myje się przed wyjściem z domu !!! ja zawsze byłam nauczona że gdziekolwiek się idzie czy na spacer czy zakupy czy do szkoły to się trzeba umyć, zawsze jak gdzieś szliśmy z rodzicami to się wyszscy myli po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki rokita
ale co tu mówić u mnie w liceumm niektóre koleżanki i koledzy jak była wycieczka tygodniowa to się potrafili nie myć przez ten czas o zgrozo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjj
ja mam 19 lat problem mam z uszami od 8 lat i nie mogie sobie poradzić byłam u laryngologa to mi przepłukała ucho ciepło wodą i nie mogła odetkać kazała wykupić krople do ucha i przez 7 dni je stosować rano i wieczorem ale i to nie pomaga co to morze być bo ja nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamom
Nigdy ale to nigdy nie wlewaj nic do ucha, żadnej wody ani soli fizjologicznej ...są przystosowane do tego preparaty ktore szybko usuna woskowine, np spray z firmy babycap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diwira33

na szczęście nie muszę się wstydzić. uszy moich dzieci są regularnie czyszczone, praktycznie przy każdej kąpieli wpsikuje im spray do uszy Fonix zielony. dzięki niemu uszy są czyste i nie ma powodów do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Ja również mam fonix do czyszczenia uszu i uważam, że właśnie dzięki niemu nie mam kłopotów z uszami. Zero korka woskowiny i szumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArla

Właśnie taka metoda jest najskuteczniejsza i pozwala bezpiecznie czyścić uszy. Ludzie używają patyczków z przyzwyczajenia, nie lubią nowości, tym czasem można być bardzo zaskoczonym. Ja, tak jak Miki używam olejków do higieny uszu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

kupiłam sobie ten spray fonix. Różnica jest niesamowita. Już nigdy więcej żadnych patyczków. Czyszczenie uszu małego teraz mi zajmuje chwile moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami, odpowiednia profilaktyka oznacza uniknięcie kłopotów i wydatków u laryngologa. Mała zmiana potrafi zabezpieczyć przed potencjalnym bólem ucha i nadmiarem woskowiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam, takie problemy to nie problemy. żeby dobrze czyścić uszy to wystarczy stosować spray do uszu Fonix. dla mnie i mojej rodziny to świetny sposób na utrzymanie higieny uszu na odpowiednim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×