Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marritkk2a

za małe buty po ciąży

Polecane posty

Gość marritkk2a

witajcie ! dwa miesiące temu urodziłam dziecko. Teraz robi się ciepło i nie moge się wbić za bardzo we wszystkie buty sprzed ciąży. Dziewczyny czy wy tez miałyście lub macie taki problem. Czy to wróci do normy? jestem załamana bo mam tyle fajnych butów i nike moge ich założyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshjhjsd
wróci do normy, ale troche to trwa :( u mnie ok 1,5 roku stopa wracała do swojego rozmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
noga po ciazy wieksza o rozmiar minimum. nie wiem dlaczego tak sie dzieje, a jestem juz prawie 2 lata po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marritkk2a
o Matko zeby to wróciło do normy dzieki za pocieszenie do "ja tak miałam" a Tobie stopa wróciła do normy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już prawie 2 lata po porodzie, zeszłego lata miałam identyczny problem, teraz już wchodzę w buty sprzed porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marritkk2a
w sumie to jestem załamana bo jak to tak długo trwa no to musze odstawić wszystkie buty:( A tu tyle teraz wydatków i jeszcze zakup butów MASAKRA! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
nie, stopa nie wrocila do dawnego rozmiaru. kurcze a do niedawna myslalamz e dziwna jestem ze mi noga urosla po ciazy. a widze ze to dosc powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marritkk2a
Jej ale to jest dziwne niby wróciłam juz do swojej wagi sprzed ciązy a nawet waże teraz o 1 kg mniej a tu takie cyrki:( tak samo mam z palcami u rąk nie moge założyc żadnego pierścionka a miesiąc przed porodem jeszcze nosiłam- czuje sie jak nie w swoim ciele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łańka
Niestety z tym się trzeba liczyć, że tak te dwa - trzy miesiące po porodzie z organizmu schodzi ta cala woda, jest jeszcze większy obwód brzucha i niektóre stare ciuchy czy buty sprzed ciąży na jakiś czas trzeba odłożyć do szafy i albo zaopatrzyć się w coś nowego, albo nosić ciuchy z ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc anonimowo okey ?
Ja mam o cały numer większy rozmiar. I jest to dla mnie duży kłopot bo obecnie mam 41 !!! A jestem 3,5 roku po porodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że jest nas więcej - ja po trzech ciążach i noga o ok. 3 rozmiary większa - z 37/38 przed pierwszą ciążą do 40 obecnie :( i raczej nie ma szans na powrót :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akurat20
To akurat nie tylko w ciązy tak jest. Jak całe rośniecie, to i rozmiar buta się zwiększa. Jak całe schudniecie, to i rozmiar buta spadnie. Wiem co mówię, bo gdy ważę normalnie, to mam 37-38, a gdy miałam niedowagę, to nosiłam 35-36. Więc to kwestia wagi bardziej... niż ciąży jako takiej.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosika42
Ja po pierwszej ciąży rozmiar miałam taki sam 37 a po drugiej ciąży mam rozmiar 38 . ( 1-sza ciąża syn, 2-ga córka) W drugiej ciąży bardzo też rozeszłam się w biodrach aż do 103 cm ale szybko wróciłam do 92cm , z dwojga złego wolę te stopy większe niż biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosika42
Nie zgodzę się z poprzedniczką " akurat20" ja po obu ciążach wróciłam do rozmiaru 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ja to samo miałam. :O Kupiłam sobie kiedyś buty z myślą,że jak zrobi się ciepło to zacznę nosic. :) Koniec października/początek listopada zaszłam w ciążę. Wyciągam buty jak się już ciepło zrobiło, a one... za małe. :( Mówię: dobra, urodzę, będą na następną wiosnę. Dupa.:( Urodziłam w sierpniu, mały zaraz 8msc a buty za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebanka
Stopa może wrócić do poprzedniego rozmiaru, ale nie musi. To sprawka hormonu ciążowego - relaksyny. Moje nie wróciły po kolejnym dziecku, ale to tylko 1 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wynik działania relaksyny - hormonu ciążowego, powoduje on rozejście się stawów miednicy, przygotowując ją do porodu, no ale przy okazji wszystkie stawy się rozchodzą, także palców stóp, dlatego stopy po ciąży są nieco większe często to zostaje, mi po każdym dziecku stopa urosła o 1 numer i teraz mam 42 :O nie chcę więcej dzieci, bo butów sobie nie kupię na taką wielką girę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stajecie się
babochłopami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Właśnie wczoraj wyczytałam w fachowej literaturze, że bardzo często rozmiar stopy powiększa się na stałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotykaaaa
ale masz problem, wypierdol je na śmietnik i kup sobie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest okazja kupić nowe buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie takie latwe kupic sobie nowe buty. Ja mam 1 dziecko (8 miesiecy) moja noga urosla z rozmiaru 40 do 42 a buty sportowe nawet 43 , wiec musze rozgladac sie za butami meskimi.. . to jest bardzo meczace wiec rozumiem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwszej ciąży rozmiar stopy wrócił, po drugiej już nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio dziewczyny? Nie wierze w to co czytam, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Jestem załamana,  juz teraz mam 41, nie chce mieć wielkich stóp. To jakiś obłęd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×