Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jestem w szoku!!!!!!!!!

Łuszczyca - co mi pomogło!

Polecane posty

Gość gość
Witam, U mnie w rodzinie też jest obecny ten problem. Testowane były przeróżne specyfiki aż w końcu ciotka poleciła nam ekstrakt z dąbrówki. O dziwo zadziałało, kuracja trwała kilka miesięcy ale się udało i jak na razie spokój. Ważne żeby używać ekstraktu a nie zwykłego suszu. Życzę Wam również powodzenia w walce. Anna.

Gość gość
widze, że jest tu wątek kremu Psoriadin. słuchajcie co jest z kremem??? Czego nie mozna go nigdzie kupic?? przeszukałam całą sieć i nic. a to jedyne co naprawde mi pomagało. no rewelacyjny jest. Ktos coś wie??

Gość ToskaBednarek

Spróbuj kremu Hemp Care lub kremu z konopi na suchą skórę. Znajdziesz je w sklepie konopnymarket.pl Działa o wiele lepiej, przynajmniej w moim wypadku. 

Gość Maria

Wkładki indywidualne zrobione w Rzeszowie w Instytucie Podologicznym, podziałały na moją babcie. Wygodne, dostosowane do potrzeb, super!

Gość Jalena

Słuchajcie, a któraś z Was używała na łuszczycę maści takiej z przepisu dermatologa - ale do wykonania przez farmaceutę w aptece? Dzisiaj odebrałam taką maść z apteki DOZ (co ja się nachodziłam i naszukałam apteki, która mi zrealizuje taką receptę to moje!) i ciekawa jestem działania. 

Leki farmakologiczne ktore sa przpisywane na recepte oraz bez recepty pomoga tylko na chwile bo to jest leczenie objawu a nie przyczyny .

Leczenie łuszczycy jest podobne do leczenia tradziku

Leczenie tradziku mascia farmakologiczna ? Czy moze zmiana diety od wewnatrz ?

Łuszczyca zaburzony ukald trawinny zwlaszcza watroba w tym przypakdu sprawdza siie jedynie ziola i msc ktora sama zalecałam pacjnetowi ktory mial 80 % powiechrzni  łuszczycy

maść ziołowa stosowana na wszelkie dolegliwości skórne m.in. łuszczycę, egzemę, trądzik, atopowe zapalenie skóry. 

Sa rowniez receptury zielarskie ktore rowniez sa skuteczne w przypadku luszczycy  ktore przynosza rowniez  porzadane efekty terapeutyczne

W przypadku luszczycy  stosuje sie rowniez do wewnatrz preparat oryginalny "mumio ' rosyjskie nie apteczne ze wzgledu na mala dawke do do uzytku wewnętrznego  jak rowniez do smarowania . Niezastapione w przypadku gronkowca

Córka finki ktora prowadzila wiele lat forum dotyczace zdrowia

(zielarka , farmaceutka )

Też czytałam, że zaburzenia w ukłądzie trawiennym to powód łuszczycy i powiem szczerze odkąd zadbałam o dietę , piłam olej z ostropestu - zaczeło być lepiej. Zgadzam sie z przedmówczynią w tym wzgledzie. Ale co jeszcze podpowiem - używam balsamu  kokosowego Pahwash z mango , na suchą skórę z problemami, nie tylko na tą z łuszczycą, pomaga. Mam po nim długo wrażenie ze skóra jest gładsza, zdrowsza, miększa, nawilzona, nie wiem jak to wam opisac, w kazdym razie lepiej sie po tym balsamie czuje i też mam wrażenie , ze jest lepiej czyli pomaga w leczeniu łuszczycy raczej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować