Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioseneczka-wiosenna

Jak odświeżyć dom po zimie?

Polecane posty

Gość wioseneczka-wiosenna

Długo czekałam na wiosnę. I wreszcie się pojawiła! Chciałabym żeby gościła nie tylko za oknem, ale także u mnie w domu. Pomyślałam że powinnam trochę odświeżyć moje mieszkanie. Nie chcę robić wielkich rewolucji, nie mam jednak żadnego pomysłu. Jedyne co na pewno bym chciała to pomalować ściany. Ale nie wszystkie. Np jedną w przedpokoju i jedną w salonie. Może jakieś pasy? Może jakieś tapety? Ostatnio w katalogu Magnata widziałam takie super pomysły, np połączenie na ścianie pasów fioletowych i zielonych. Myślicie, że sprawdzi się to w każdym pomieszczeniu? Tamte zdjęcia są jednak robione w dużych pokojach, a mój salon ma zaledwie 14 metrów. Jakie macie sposoby na odświeżenie swoich królestw po zimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwórz okno i wywietrz dom
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz brudne ściany ? Jeśli nie ma takiej potrzeby to po co malować :D ? No chyba że chcesz inny kolorek to co innego ;) Ja w każdym razie stawiam na świeże kwiaty,żywsze świece i obrusy, nuty zapachowe przeznaczone do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przede wszystkim robię porządek w szafach, chowam zimowe ciuchy najszybciej jak się da. piorę firanki, zasłony, myję okna. Dodatkowo weekend generalnych porządków. kupuję sobie zawsze coś nowego, kolorowego, wiosennego (do ubrania) kupuję żonkile w doniczkach albo jakieś inne kwiatki , kolorowe doniczki ( w tym roku były żółte, teraz planuję zielone. do kuchni zioła w doniczkach, rzeżucha (pyszna na kanapkę!) odświeżacz w kwiatowych, cytrusowych zapachach ( do łazienki, do pomieszczeń) ja stawiam na dodatki, generalne remonty rób wtedy kiedy są potrzebne, a nie z powodu wionsy ( mam tu na myśli malowanie) i idź na spacer, dziś tak pięknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowa wiosna
Postaw na dodatki. W świeżych, jasnych pastelowych kolorach. Kilka poduszek, świeca, nowa doniczka, figurka, lampion itp. Zadbaj, by w domu były świeże kwiaty. Posiej zioła. ************** http://bialalada.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioseneczka-wiosenna
A czy macie może jakieś adresy do stron gdzie można no wgrywać własne zdjęcia pokoi i malować tam ściany? Przydałoby mi się właśnie coś takiego, ale nie wiem za bardzo gdzie szukać i jak się coś takiego nazywa? W ogóle oglądałam ostatnio trochę gazet i katalogów, ludzie to mają pomysły na urządzenie swojego wnętrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Mam zrobiony już idealny porządek. Co prawda porządek zawsze mam, ale teraz mam wręcz perfekcyjnie z powodu nadmiaru czasu i długiego chorowania. Każda półka wysprzątana, każda kartka w teczce na swoim miejscu, wszystkie guziki podszywane, poreperowane drobne rzeczy, książki jak spod linijeczki - kocham ład, czystość i porządek :) Kwiatki przesadzone, owies rośnie, jajeczka ozdabiam cały czas - święta nadchodźcie :) W tym roku na święta udekoruję dom żółtymi drobiazgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalenda
Jak odświeżyć? Np. zlecając sprzątanie ;-) U nas sprzątanie realizują oni - http://www.wojmargliwice.pl/ Mamy duży dom i mało chętnych do sprzątania, tak więc uważam, że pomoc jest niezbędna. Jednak wizyta i dom będzie wyglądał super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia Olecka
My z mężem planujemy mały remont po świętach. Póki co chcemy zająć się salonem. Już szukam jakiś ciekawych inspiracji, rozglądam się za dodatkami i myślę nad kolorami. Postawię chyba na pastele. Podobają mi się bardzo kolory ze śnieżki barwy natury. Takie właśnie w sam raz dla mnie, beże, delikatne fiolety i zielenie. No a jak malowanie to i przy okazji gruntowny porządek trzeba będzie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×