Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lufcia

jak się pozbyć 7cm z ud?

Polecane posty

Gość Mysia Duza65
Polceam Thermalipo w polaczeniu z Icoone . Po 10 zabiegach mam uda, ktorych nie wstydze sie odkryc ! Naprawde skuteczne terapie.Mozna tez zrobic jedna z nich, ale ja mialam dwa miesiace na wyjscie z problemow:) i poszlam na calosc. Efekty super. Polecam! Fajnie tez jak sie trafi na osobe, ktora powie cala prawde prosto z mostu i odpowiednio polaczy i ulozy w grafiku terapie. Dlatego warto chodzic do dobrych miesjc gdzie jest nie tylko jakis pojedynczy sprzet ale wybor i dobra kadra, a nie pani z nosem na kwinte jak w wielu wielu pseudo "klinikach urody". STraszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
To prawda, często jesteśmy naciągane na badziewne urządzenia. Co do lipolizy to może koleżanka sama ją lipostabliem zrobiła, bo właśnie takie efekty podobno przynosi. Exilis w krk kosztuje ok 1500 zł za 4 zabiegi tylko, że to podobno nie działa :( Coraz częściej myślę że jak mam dać 2 -3 tys to może lepiej liposukcję zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Wczoraj, podczas pomiaru tkanki tłuszczowej okazało się że mam jej tylko 22% co jest niewielką ilością jak na kobietę, i z czego ja mam zwalić te 7 cm :( Jestem załamana :( Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
A liposukcji ultradźwiękowej próbował może ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Cwiczę i wydaje mi się że uda mam jeszcze większe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, może tylko trochę usystematyzuję słownictwo: - hasło lipoliza oznacza rozkład tkanki tłuszczowej, której można dokonać za pomocą fali ultradźwiękowej, akustycznej, rozpadu enzymatycznego (intralipoterapia - czyli lipoliza iniekcyjna), czy też ciepło - czyli fale radiowe i LED Jeżeli ktoś mówi o liposukcji ultradźwiękowej bądź kawitacyjnej to napewno Was oszukuje, bo hasło liposukcja oznacza odsysanie tłuszczu, a tego podczas powyższych zabiegów się nie dokonuje, gdyż samoistnie się ich nie usuwa - można wzbogacać te zabiegi o wszelkiego rodzaju, masaże i drenaże w celu polepszenia efektu. Hasło liposukcja oznacza tradycyjną liposukcję chirurgiczną bądź zabieg lipolizy laserowej z liposukcją. Jeżeli macie ochotę schudnąć to niestety trzeba zastosować: dietę, wysiłek fizyczny i zabiegi wyszczuplające - tylko wówczas będziecie zadowolone z efektów i samych siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ja ćwiczę :) stosuję dietę, tylko jakie te zabiegi dają efekty? Utradzwięki kawitacja, exilis, lipoliza iniekcyjna? Który daje efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ja ćwiczę, stosuję dietę, tylko jakie te zabiegie komsetyczne są dobre. Średnieo wierzę że ktoś mnie "pomaca" i ja schudnę, wolę już bardzo inwazyjne ale nie liposukcję. Czy exilis działa? Czy lipoliza iniekcyjna działa? Czy ultradzwięki działają? Co działa i pozwala robić tłuszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Jest gorzej, nigdy nie miałam celulitisu ale od kiedy zaczęłam ćwiczyć to go mam nie wiem czy to efekt zaniku wody miejscami, ale wiedzę że go mam i jest coraz większy :( Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz dobrze, że wspomniałaś o icoone, bo wiem, że teraz w goodtime day spa mają promocję na ten zabieg, poza tym niestety same uda są chyba najgorszym miejscem do schudnięcia, ciężko się pozbyć zbędnych cm z tego rejonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Byłam na exilisie nic nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beratka
potwierdzam dzialanie Icoone. Przed urlopem w styczniu (w cieplych krajach oczywiscie;) zdazylam zrobic tylko 4 w ciagu 5 dni;) , ale nie wstydzilam sie wyjsc na plaze! Bylam w szoku. Sporo mi brakuje do doskonalosci, wiec na rzeczonej plazy siedzialam jak na szpilkach, bo choc i tak bylam przeszczesliwa , to nie moglam sie doczekac kolejnych zabiegow i efektow oczywiscie:) Jak wrocilam okazalo sie ze w GoodTime DaySpa (apropos jedyne godne polecenia miejsce w łodzi)maja promocje Icoone + Liposhock (6+6 1800 zamiast 6000 !!!) wiec sie nie wahalam, wzielam 10 (3000 zamiast 10000). Jestem po 8 i po prpostu uau. Teraz biore sie za brzuch na cryolabie;) czekam na promocje, bo ma byc jakas super jeszcze w lutym (warto sie przyjaznic z Terapeutkami, bo czasem cos szepna ...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taką "mini gruszką" i także walczę z cm w udach. W tamtym roku przed wakacjami wydałam ponad 2.500 zł na zabiegi ultradziwiękami. 12 zabiegów i efekt minimalny. Szlag mnie prawie tam trafił, jak się okazało, że ta cud maszyna od tych ultradźwięków kosztowała 4.500 zł:(Byłam tak zdeterminowana, że znalazłam jeszcze przed wyjazdem na wakacje w promocji zabiegi na Lipo Royal i Focus. Zrobiłam 3 LIpo i 5 focusów. Zeszło jak ręką odjął. Już po 1 zabiegu było o 2,5 cm mniej. Focus zagęścił skórę. Niestety efekt nie jest stały i przed wakacjami znowóż muszę powtórzyć. Co do ćwiczeń, to jestem z tych co lubią ćwiczyć. Niestety przy budowie gruszki nogi podczas ćwiczeń tracą tłuszcz, ale szybko nabierają mięśni i dalej są wizualnie duże:( Najbardziej pomaga mi basen, bo woda wysmukla mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×