Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka ;-)

jakie lubicie zabawy? ;-)

Polecane posty

odpusc sobie bo nie musze pisac z kilku nicków a na pewno nie napalonego! a jak nie chcesz odniesc sie do tematu to spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalonyyyy a Ty tu jestes zeby ludzi wkurzac czy odniesc się do tematu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszek bo ktos wyraznie ma frajde z wchodzenia na czyjs temat i rozwalania go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie dziecinadę bo naprawdę żal. Ewa myślisz że ktoś podawałby się teraz pod takiego osobnika:o... Nie macie pewności czy i kto się podszywa, a jedziecie na Jukena.. Jakby nie było podszyć się może każdy, nie koniecznie ten co się kłóci z nami :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko w sumie masz rację... Może to nie junken, ale wkurza... ogólnie każdy może pisać ale odnosnie tematu a nie rozwalać forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kochanie czesto nie czesto, kiedy partnerka sie zgodzi i ma na takie cos ochote kocham lizac mm.. ona wtedy rusza biodrami i wgl pięknie jest!... lubie bardzo walic sobie przy niej a ona tylko patrzy na mnie i na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego napalonego każdy leje więc się nie dziw. A co do zabaw jakie lubię to długie i zmysłowe :classic_cool: oczywiście z jakąś fajną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem i rano :).. a czesto to zalezy jak mi sie chce czasami mam ochote straszna mmm dzienn w dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle jak to jest, że faceci zawsze chcą? ;-) nie macie takich dni, że wam się nie chce? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJ MARIUCHA
Mariuszeeeek aneczka ja jestem prawiczkiem a dlugo juz nie jestes dziewica? w koncu bym Cie zaspokoił Pamiętasz swą wypowiedz ściemniaczu prawiku:o Hańba i wstyd ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego nie zrozumię jak można zawsze chcieć ;-) a jak nie ma fajnej dziewczyny to co? ;-) masturbacja? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJ MARIUCHA
zatkało onanistę :D:D Foto nie dostaniesz bo ściemniasz, ruchaczu wirtualnych cip z redtuba:D:D:D:DD:D:D: buaahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJ MARIUCHA
Ewa ma penisa:o i ci go zasadzi w japu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJ MARIUCHA
nie ma strony... 404 not fund ty onanisto:o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJ MARIUCHA
a tak było by się z czego śmiać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×