Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xylinka

Tabletki ANTY i plamienia, swędzenie miejsc intymnych???

Polecane posty

Od 14 dni biorę tabletki Novynette. Czuję się OK, ale okres miałam ok 3 dni samo niewielkie plamienie. Teraz od wczoraj (czyli 13 dz cyklu) i dziś mam malutkie plamienie, żywo czerowny kolor krwi. W dodatku od wczoraj mnie swędzi, piecze w miejscu intymnym, kupiłam globulki dopochwowe i krem i po zastosowaniu 3 sztuk globulek juz mi przechodzi.Nie biorę żadnych tabletek "osłonowych" przy tabletkach antykoncepcyjnych. Czy to normalna reakcja organizmu? Czy powinnam brac coś osłonowo, jak tak to co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia przez pierwsze trzy miesiące przyjmowania tabletek są normalne. Co do swędzenia to tabletki sprzyjają pojawianiu się infekcji, ale nie jest powiedziane, że zostało to spowodowane właśnie tabletki. Co do tabletek osłonowych to jak dla mnie bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funiaaa
czytałam, że kobiety biorące tabletki anty sa bardziej narażone na infekcje. czy to prawda nie wiem. są jakies tabletki typu asekurella, ale jakos nie mam zaufania do takich wynalazków. możesz stosować probiotyki ginekologiczne, np. provag, uzupełni prawidłowa florę bakteryjną w pochwie i pomoże zapobiec kolejnym infekcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud malina_
Zgodzę się z funiaaa, tez nie stosowałam tej asekurelli i nie jestem pewna czy to nie jest tylko chwyt marketingowy. Ja tez stawiam na preparaty sprawdzone i polecam z kolei lactovaginal. Stosuje i wiem, że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
kobiety biorące tabletki antykoncepcyjne mają częściej infekcje, żeby im zapobiec warto zrobić sobie co jakiś czas kurację jakimś probiotykiem ginekologicznym, może być provag, lactovaginal, jak kto woli. uzupełnią florę bakteryjna w pochwie, co ograniczy infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×