Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashanti86

czy robicie podziekowania dla chrzestnych?

Polecane posty

czy robicie podziekowania dla chrzestnych, swiadkow, babci i dziadka czy tylko rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rodzicom
Robimy rodzicom tylko. Dziadkom nie z racji tego, że ja mam tylko dwie babcie i jednego dziadka, drugi nie żyje. A mój narzeczony nie ma w ogóle dziadków dlatego robić tego nie będziemy, bo smutno by było, że nie ma tamtych jak i mojego dziecka, który nie żyje. A chrzestnym nie robimy, bo oni tylko nas podali do chrztu dziękować za co im nie mamy w sumie, bo w życiu byliśmy im obojętni. Nawet nie wiem czy przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rodzicom
Robimy rodzicom tylko. Dziadkom nie z racji tego, że ja mam tylko dwie babcie i jednego dziadka, drugi nie żyje. A mój narzeczony nie ma w ogóle dziadków dlatego robić tego nie będziemy, bo smutno by było, że nie ma tamtych jak i mojego dziecka, który nie żyje. A chrzestnym nie robimy, bo oni tylko nas podali do chrztu dziękować za co im nie mamy w sumie, bo w życiu byliśmy im obojętni. Nawet nie wiem czy przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rodzicom
Robimy rodzicom tylko. Dziadkom nie z racji tego, że ja mam tylko dwie babcie i jednego dziadka, drugi nie żyje. A mój narzeczony nie ma w ogóle dziadków dlatego robić tego nie będziemy, bo smutno by było, że nie ma tamtych jak i mojego dziecka, który nie żyje. A chrzestnym nie robimy, bo oni tylko nas podali do chrztu dziękować za co im nie mamy w sumie, bo w życiu byliśmy im obojętni. Nawet nie wiem czy przyjadą. A jaka forma podziękowań dla rodziców tego jeszcze nie wiemy.. może w ogóle nie na weselu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rodzicom
nie wiem dlaczego tak się dodało. Sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghfcghjkjl,
twoje dziecko nie zyje???/ smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rodzicom
dziadka przejęzyczenie. Ale widać co człowiekowi po głowie chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tak zastanawiam.. w sumie nie ma za co tak naprawde dziekowac. a swiadkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykam się, że rodzicom się dziękuje, chrzestnym to różnie - zależy od więzi i tego, czy jest za co im dziękować, tak samo w przypadku świadków - jeśli Wam dużo pomogli, włożyli dużo serca w przygotowania to warto by było chociaż symbolicznie im podziękować, tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy dla chrzstnych z tego wzgledu poniewaz dla nich to rowniez wielke przezycie tak samo jak dla biologicznych rodzicow takze fajnie by było gdybysmy pokazali jak wazna role pełnia w naszym zyciu i jak sa dla nas wazni i myssle ze mi tez by było bardzo miło a wiec chrzestnym dajemy kosz ze szkrzynka wina, nasze zdjecie i podziekowania oraz fajną statuetkę co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli są ze wsi to na pewno ucieszą się ze statuetki. Dla innych to zwyczajne buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jeszcze podziekowala, ciotkom ze strony matki ze zaszczycili swoja obecnoscia, i wojka, i delegacji i kelnerka, i kucharza, i panu co kameruje i państwu z orkiestry, i panu co obok sali przechodzil z pieskiem, i pieskowi co obsikal plotek, fajnie będzie, do rana zejdzie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie TAK.Obsłudze wesela należy podziękować,bo Oni (przewaznie one) pracują,zebyście sie dobrze bawili. Zaprosić na salę i poświęcić jeden taniec pod koniec wesela. A podziękowania dla chrzestnych?Jeśli są bliscy,to można,ale przeważnie tylko mają kontakt na chrzest,komunię,osiemnastkę.Są gośćmi,to podziękujcie gościom za przybycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×